Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon ki akarom próbálni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki akarom próbálni az anál-t de a barátnőm nem nagyon akarja, hogyan tudnám rávenni? Fiúk, Lányok Mi a tapasztalatotok az análról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 19:05
1 2 3
 11/23 orton ***** válasza:
100%

"rávenni", "barátnőmet"


én vagyok ilyen perverz állat, hogy tisztában vagyok a nők szexuális szokásaival már kapcsolat elején? :D

most akkor a bnőd nem is szereti? érdekli egyáltalán? izgatja? szoktatok szexről beszélni? mi az ő véleménye? miért határolódik el tőle?



ps: egyébként alap hogy férfiként magadon próbálod ki előbb egy ujjam mit meddig hogyan kezdj el, legyen bármilyen b*zis is

2015. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kérdés, amiben egy nő arra akarta rávenni a pasiját, hogy análisan izgathassa azt.

A lányt debilnek állították be.

Most, hogy egy fiú rá akarja venni a nőjét az análra, amire nagyon nem vevő, mindenki, még a nők is azt írják, hogy csak próbálgassa, vezesse rá stb.


Ez kemény.

2015. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 orton ***** válasza:
Mi kemeny? Mindenhol vannak idiotak. Itt nem jelentek meg a fobiasok meg csupan.
2015. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#11. Igen beszélni szoktunk eléggé sűrűn a szexről, de kicsit tartózkodik tőle, fél, hogy fájni fog neki, és ezért szeretnék tőletek tanácsokat kérni!
2015. júl. 24. 11:26
 15/23 orton ***** válasza:
és meddig jutottál ez ügyben vele? popsinyalás, ujjazás? volt bármilyen anális mozzanat amihez jó élménye fűződik ?
2015. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
hát néha megengedi h megujjazzam a fenekét
2015. júl. 24. 14:53
 17/23 anonim ***** válasza:
Az kevés hogy meg ujazod sok sok síkosító kell hozzá és elöbb egy újal majd kettővel csinálni sokáig.Ha berakod a péniszt óvatosan elöbb elég a mak utána lassan a többi ez nem dúr bele Dorka :-) Az életársamnak én vagyok az első de akár milyen óvatosan csináltam neki fájt neki így nálunk sajnos kizárva nem engedi.
2015. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nyalj be neki gyomorig ha élvezi akkor a farokkal is mehet.
2015. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem vicces kérdés ja és használj óvszert :-)
2015. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 lekvarcica ***** válasza:
100%
Mi is rendszeresen csináljuk felcsatolhatóval, nagyon tetszik nekem amikor látom, hogy milyen jó neki, emellett nagyon felizgat.
2015. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!