Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők is tudnak "szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is tudnak "szexuálisan vonzódni" valakihez, vagy csak a férfiak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnának?!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__5..

Te írtad ki ezt a kérdést is?

2015. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, de a linkelt kérdés kiváló egyébként, teljesen egyértelműen adódik a nők viselkedéséből.
2015. aug. 1. 20:12
 3/17 anonim ***** válasza:
Dehogy is, a nők nem is élvezik a szexet, ez csak egy mítosz... Hol élsz te? Jó ég...
2015. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#2: Akkor válaszoltam arra a kérdésre is, én vagyok a #17-es. Érdemes elolvasnod (szerintem).
2015. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdésedet. Akihez nem vonzódom szexuálisan, azzal kapcsolatot sem tudok kezdeni.

Vagy arra gondolsz, hogy semmi érzelem, csak szex? Igen, erre is képesek a nők. Nőként volt már szexkapcsolatom, ahol megvolt a szexuális vonzalom, de komolyabb kapcsolat nem lett belőle, érzelmek nem alakultak ki, nem is ez volt a cél.

2015. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam, és a százalékodból sejtettem is.


"Szerinted genetikailag bele van kódolva minden egyes nőbe az aszexualitás/frigiditás/prűdség, vagy mi?"


Pontosan, ha már így rákérdeztél

2015. aug. 1. 20:18
 7/17 A kérdező kommentje:

20:17


Arra gondolok, hogy mi, ha meglátunk egy vonzó nőt, akkor akár vérbőség is lehet a dologból és annak elképzelése is, hogy mi mindent művelnénk a nővel.


Nálatok van-e ilyen?

2015. aug. 1. 20:19
 8/17 anonim ***** válasza:
hát perszhe
2015. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
van
2015. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2015. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!