Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők is tudnak "szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is tudnak "szexuálisan vonzódni" valakihez, vagy csak a férfiak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 20:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na, azért olyan nem, hogy csak ránéztem egy pasira és nedves volt a bugyi, de olyan volt, hogy egy pasival beszélgettem, flört alakult ki és közben szóba jöttek olyan dolgok, vagy csak rágondoltam erre a konkrét pasira, hogy mennyi mindent művelnék vele és közben bizony beindultam rendesen.

Szóval persze, mi is be tudunk szexuálisan indulni a pasikra!:)

2015. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

20:25


hát pedig nem

2015. aug. 1. 20:28
 13/17 anonim ***** válasza:
#6: Hű... Hát nem hittem volna, hogy bárki is így gondolja. Nem, amiket felsoroltam, azok "nem normálisak". Ne haragudj, de ennyire azért illene ismerni az emberit testet.
2015. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát már hogy a fenébe ne tudnánk? Velem többször is megesett már. Az már más kérdés, hogy egyik alkalommal hullaszerelmes lettem az illetőbe aztán, de amikor először megláttam, az jutott eszembe, hogy

1. hogy nézhet ki ruha nélkül

2. hányszor és hogyan szednék szét vele egy szobát.

Szóval simán.

2015. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nőknél ez inkább helyzetfüggő, tehát nem a férfi test látványára izgulunk, hanem a kapcsolatból adódik a vonzalom (pl. ahogy fentebb írta a "kolléganő", flörtölünk egymással).

Vadidegenre sose izgultam. A barátomra viszont nagyon, minden porcikája felizgat, már az első randink óta!

2015. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Belém is az a nő szeretett, akit átöleltem, megcsókoltam és közben simogattam a fenekét... :-)


...és erre bármely szellemileg retardált ember képes... :-)


Az a nő akivel meg csak beszélgetni szerettem volna, vagy félreértett, vagy megijjedt... :-) ...talán attól, hogy ahhoz szokott, hogy minden férfi csak meg akarja dugni és ezzel a helyzettel nem tudott mit kezdeni... :-)

2015. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, amilyen aszexuális, frigid és prűd vagyok, lazán el tudok poénkodni a szexszel, és beszélek róla nyíltan bárkivel, aki vevő rá, mert a világ egyik legtermészetesebb dolgának tartom. Arra is volt már példa, hogy XY bejövős srác annyira beindított már a puszta jelenlétével, hogy kénytelen voltam elhagyni a helyiséget, ahol mindketten tartózkodtunk. Vicces, hogy számodra teljesen ismeretlen nőkről is tudni vélsz dolgokat.
2015. aug. 6. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!