Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtem egy sráccal, találkoztunk is, de még csók sem történt köztünk. Ő is, meg én is járni szerettünk volna, csak egy hülyeséget a fejéhez vágtam (hogy csak szexre kellenék neki, pedig nem), aztán összevesztünk és letiltott. Pár napja távolról mintha őt láttam volna, de szerintem nem vett észre. Azóta rajta agyalok, megnéztem, hogy le vagyok-e még nála tiltva, de már nem. Írhatok neki egy üzit, hogy miújság vele mostanában, vagy rossz ötlet lenne?
2016. febr. 9. 00:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, írj neki de ha jó nő vagy akkor nekem is írhatsz.

2016. febr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Na de most komolyan! Szerintetek örülne neki? Nem tudom, hogy van-e barátnője.
2016. febr. 9. 00:26
 3/27 anonim ***** válasza:
Hogy örül-e neki, azt bízd rá. Te azt döntsd el írni akarsz-e neki.
2016. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Most írtam,hogy Írj neki. Ha van barátnője akkor gáz van,Max besültél. Mondjuk elég érdekes,hogy egy lány lohol egy srác után.
2016. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen, én szeretnék, még akkor is, ha semmi nem fog történni, vagy ha még vissza sem írna, mert még mindig utál.. Bár legalább megpróbáltam.
2016. febr. 9. 00:30
 6/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem furcsa, ha egy lány érdeklődik egy fiú után 4-es :D. Te homo erectus.


Kérdező, csak egyet tudok érteni a válaszoddal. ^^ Hát hajrá!

2016. febr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ne Írj neki mert már biztos van barátnője akit kefélget. Szerintem ronda vagy és nem szeretett volna rád időt,energiát pazarolni.
2016. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Na okés, akkor írok is neki, aztán reggelre meglátjuk, válaszol-e :D
2016. febr. 9. 00:39
 9/27 A kérdező kommentje:

#7:

Nem tudom, hogy van-e neki, de ha tényleg nem tetszenék neki, akkor nem is randizott volna velem, meg nem pazarolt volna rám olyan sok időt..

2016. febr. 9. 00:41
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki akkor biztos,hogy lett volna valami. Bár nem tudom,hogy jól nézel e ki vagy sem,de ha én akarok egy nőt azt minden további nélkül megszerzem magamnak. Tehát vagy ronda vagy,vagy ő a balek,vagy mindketten azok vagytok vagy fene se tudja...
2016. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!