Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtem egy sráccal, találkoztunk is, de még csók sem történt köztünk. Ő is, meg én is járni szerettünk volna, csak egy hülyeséget a fejéhez vágtam (hogy csak szexre kellenék neki, pedig nem), aztán összevesztünk és letiltott. Pár napja távolról mintha őt láttam volna, de szerintem nem vett észre. Azóta rajta agyalok, megnéztem, hogy le vagyok-e még nála tiltva, de már nem. Írhatok neki egy üzit, hogy miújság vele mostanában, vagy rossz ötlet lenne?
2016. febr. 9. 00:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Dehogyis, az teljesen kizárt, hogy volt valakije. Egy kissé érzékeny volt, aztán tényleg rosszul eshetett neki, amit mondtam, és előtte féltékenykedtem is, pedig tényleg nem volt mire.
2016. febr. 9. 08:58
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha több hónapi ismerkedés után még csak meg sem csókolt, akkor mégis miért feltételezted róla, hogy csak a szexre kellenél neki?
2016. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hisztiztem, de már rájöttem, hogy jobban is bízhatnék a fiúkban, mert így sosem lesz normális kapcsolatom.. Azt pedig már megbántam, hogy megbántottam.
2016. febr. 9. 09:54
 24/27 anonim ***** válasza:

"Azt pedig már megbántam, hogy megbántottam."


És ezt megírtad neki, meg bocsánatot kértél érte?

2016. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Még nem, de már írtam, hogy a miújság üzimre nem is válaszolt. Ezek után még érdemes lenne?
2016. febr. 9. 10:03
 26/27 anonim ***** válasza:

# 25


Szerintem egyből azután lett volna érdemes bocsánatot kérned, miután az az ominózus mondat elhangzott (vagy leírtad - nem tudom, hogyan történt).


Ha esetleg ilyen helyzetben lennék, akkor legalább így utólag leírnám neki, hogy nagyon megbántam, amit mondtam, utólag beláttam, hogy igazságtalan voltam vele, nagyon sajnálom, hogy megbántottam az érzéseit, és szeretnék bocsánatot kérni a történtekért.


Meg ha valóban így gondolnám, akkor őszintén megírnám, hogy ha meg tud bocsátani, akkor nagyon örülnék neki, ha újra találkozhatnánk személyesen.


Mondjuk nem írtad, mennyi idő telt el azóta, ha esetleg hosszú hetek, hónapok, akkor ő már lehet, hogy lezárta magában ezt a egészet, esetleg már ismerkedik is mással, de egy próbát szerintem megérne, ha vonzódtatok egymáshoz.


"Most akkor egy bocsánatkérő üzenetet is kéne írnom azok után, hogy vissza sem írt? De hiszen ő tiltott le.."


Szerintem próbáld meg végiggondolni logikusan: te is beláttad, hogy alaptalanul vádoltad meg azzal, hogy csak a szexre kellenél neki, amivel - főleg, ha kezdett beléd szeretni - gyakorlatilag beletapostál az érzéseibe. Jól megbántottad, ő letiltott. Te most - ha jól értem - azok után írtál neki egy "Szia, hogy vagy?" típusú üzenetet - nem tudom, mennyi idő után, - mintha mi sem történt volna, anélkül, hogy legalább egy bocsánatkérés elhangzott volna részedről.

2016. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen, minden előzmény nélkül írtam neki. Mióta összevesztünk, azóta kb 4 hónap telt el, de nem hiszem, hogy ismerkedett volna mással, mert előttem is kb 1 éve volt utoljára barátnője, meg mostanában ideje sem lehetett sok szerintem, mert ugye most diplomázott, szakdolgozat, stb.. Esetleg még egy üzenetet írok neki, amiben leírom, hogy sajnálom, meg ha már nem haragszik rám, akkor találkozhatnánk személyesen is. Ha arra sem fog reagálni, akkor elkönyvelhetem magamban, hogy ez a hajó elúszott, de legalább megtettem minden tőlem telhetőt.
2016. febr. 9. 11:31
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!