Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem elégit ki a parommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégit ki a parommal valo szex?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyok a parommal, reszben egyutt is elunk mar, en meg suliba jarok, o mar dolgozik (8-12orakat). Sokat edz, jar konditerembe, es a sok munka miatt is faradt allandoan, orul ha beesik az agyba estenkent. En meg tanulok, en is faradt vagyok, de szexhez mindig lenne kedvem vagy egy kis osszebujashoz. Rendszerint ugy kell kicsikarni belole hogy legyen valami, ha van akkor az olyan kozepes, sokaig arra sem figyelt hogy nekem jo-e vagy elvezem-e, most mar neha igen de lenyegeben elelvez, elfordul es alszik.

Nekem ez nagyon keves. Hiaba beszeltem vele errol mar 100x, nem valtozott semmi.

Rendszeresen onkielegitenem kell, es nem gondolom hogy ez oke ha valaki kapcsolatban van.

Sose jutott eszembe megcsalni, nem is akarom, de kezd iszonyatosan nagy lenni a kisertes.

Ha ez nem lenne eleg, biszex is vagyok, igy allandoan erzek egy kis "hianyt" a dologban. :(

Mar mindent megprobaltam szexi fehernemutol, finom vacsora es masszazsig.

Mit tehetnek?

17/L


2016. ápr. 22. 19:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot és tartsd is be.
2016. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Dobjad.
2016. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
és még csodálkoznak a nők hogy megcsalják őket
2016. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Miert is?
2016. ápr. 22. 19:40
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik pasit,aki bírja a gyűrődést,napi két szex az ideális
2016. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az a legfontosabb hogy a nő boldog legyen. Nem is értem hogy lehet valaki ilyen önző, és semmilyen az ágyban. Örülnék ha tudnék valakit kényeztetni, neki meg ott van és nem érdekli...
2016. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

3-as en sem ertelek.

Nyilvan ez termeszetes dolog,hogy ilyen "nemtorodom" pasi mellett vego elkeseredettsegben megfordul az ember agyaban a massal valo szex DE(!!) a kedves kerdezo,a leirtak alapjan eddig mindent megtett a kapcsolatuk javitasa erdekeben,de sajnos nem latja be,hogy a pasija egy bunko es csak uriteni hasznalja ot,nem figyel arra,hogy neki,lanynak mi is a jo..


Tudod..a mondas miszerint ha a kutyat jollakva tartjak nem megy el mashova enni, mirank nokre is igaz.

Minden esetre en azt ajanlanam a kerdezonek,hogy ha mar nem mukodik a kapcsolat akkor szakits es aztan keress igenyeidre partnert aki gondosan odafigyel rad. Semmi kepp se csald a hata mogott! Ezt en sem tennem.

2016. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
vegso*
2016. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert külön kérvényt kel benyújtani mindenhez ha két ember szereti egymást akkor gondoljon már néha arra is hogy a másiknak igény lenne rá és tenné a dolgát ha nem is mindig mert pl te is megérted az ő helyzetét de az hogy mikor már kuncsorogni kel egy férfi embernek az már régen rossz én idegileg sem bírnám a tudat is rossz hogy férfi ember nő mellet önkielégít.
2016. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocsi ezt jól benéztem azt hittem F-vagy :D Ezesetben más a helyzet.9.
2016. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!