Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem elégit ki a parommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégit ki a parommal valo szex?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyok a parommal, reszben egyutt is elunk mar, en meg suliba jarok, o mar dolgozik (8-12orakat). Sokat edz, jar konditerembe, es a sok munka miatt is faradt allandoan, orul ha beesik az agyba estenkent. En meg tanulok, en is faradt vagyok, de szexhez mindig lenne kedvem vagy egy kis osszebujashoz. Rendszerint ugy kell kicsikarni belole hogy legyen valami, ha van akkor az olyan kozepes, sokaig arra sem figyelt hogy nekem jo-e vagy elvezem-e, most mar neha igen de lenyegeben elelvez, elfordul es alszik.

Nekem ez nagyon keves. Hiaba beszeltem vele errol mar 100x, nem valtozott semmi.

Rendszeresen onkielegitenem kell, es nem gondolom hogy ez oke ha valaki kapcsolatban van.

Sose jutott eszembe megcsalni, nem is akarom, de kezd iszonyatosan nagy lenni a kisertes.

Ha ez nem lenne eleg, biszex is vagyok, igy allandoan erzek egy kis "hianyt" a dologban. :(

Mar mindent megprobaltam szexi fehernemutol, finom vacsora es masszazsig.

Mit tehetnek?

17/L


2016. ápr. 22. 19:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2016. ápr. 22. 19:49
 12/20 A kérdező kommentje:
Semmi gond, rajottem hogy felreerhetted!:)
2016. ápr. 22. 19:51
 13/20 anonim ***** válasza:
Szar ez ìgy is ùgy is.
2016. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

17 évesen talán nem kellett volna részben együtt élni. Rád unt, elfogytál, kevés vagy. De mivel feszes a tested ezért jó hogy ott vagy s a végén lenyeled. (mert ugye lenyeled? Ha nem akkor megint csak érthető a kedvetlenségem ahogy elnézem a kapcsolatod leírását.)

Ő dolgozik vagyis eltart téged. S ez se villanyozza már fel.

De ha ragaszkodsz hozzá, vigyél haza egy barátnőt és lepjétek meg. Az vihet némi színt. Te is jól jársz, mert csaj elvisz a csúcsra, a srác is jól jár, mert a másik biztos lenyeli ha belemegy egy ilyenbe, esetleg kicsit megnő a "ri.banc.faktor", de ahogy látom ez nem gond.

2016. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es mekkora gecó már, te jó ég. :D Ilyet is csak itt találni. :D

Kérdező, első körben szerintem ne este próbálkozz, hanem szabadnapokon, amikor kipihentebb. Akkor hogy viselkedik?

Lehet, hogy a szexuális étvágyatok is eltérő, az pedig ugye nem olyan jó dolog... régebben hogy volt?

Különben túlságosan ne teperj érte... sok pasi ezt nem is szereti. Vacsi? masszázs?? Felejtsd el, az ilyet neki kell kiérdemelnie, ne előlegezd meg a dolgokat neki. Szex után masszírozzál.

Amúgy meg 17 éves vagy, ha nagyon nem működik, állj tovább, de ne könyörögjél, mert az nem nőies dolog.

2016. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi szexet vársz szerencsétlentől, miközben 12 órákat dolgozik, edz, és eltart téged (félig-meddig, ahogy te írtad)? Úgy éltek, tizenévesen, mint egy hetvenes házaspár, ott nem is jár több szex. Esetleg, próbálkozz terheket levenni a válláról, hogy pl. ne kelljen 12 órákat dolgoznia, hogy a te megélhetésedre is teljen, és talán akkor többet lesz kedve hancúrozni.
2016. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."


Szegény 17 éves kislányt nem dugják meg:(((( Hát mindjárt megsajnállak a nagy problémád miatt :(

2016. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol is említettem hogy engem eltartana?! Az hogy ő dolgozik az nem jelenti, hogy én iskola mellett nem dolgozok, miért tartana engem el? Abszolút semmit nem vesz nekem, vagy fizet helyettem (nem is kell, félreértés ne essék)!

A részben együtt élünk dolog pedig a nagy távolság miatt van, mert nem tudnánk találkozni hétköznapokon, ha nem aludna nálam pár napot. 3 órára lakik tőlem.

Kedves utolsó, meg ne haragudj már, de neked nem teljesen mindegy hogy 17 vagy 18 vagyok?:) Két hónap múlva töltöm be, ha ez ennyire lényeges egyébként. Vagy ne talán te ilyen huszonéves szűz vagy?:) Mert akkor meg is érteném a hozzászólásod, de így nem tudom. Felnőtt fejjel, szabadidődben, elég szomorú hogy ilyen megnyilvánulásaid vannak.

Kedves 14-es, nem nem unt meg, már a kapcsolat elején is kevesebb igénye volt a szexre mint nekem.


Köszönöm, a normális válaszokat!

2016. ápr. 23. 13:38
 19/20 anonim ***** válasza:

#18:

" Vagy ne talán te ilyen huszonéves szűz vagy?:)"

Miért vagy ilyen előítéletes? Aki huszon évesen szűz, az gáz? Az csak egy utolsó pattanásos senkiházi lúzer lehet?

2016. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Epp annyira voltam eloiteles mint te:) Nem ismerlek, es te se engem.

Nem egy szoval nem mondtam hogy gaz ha valaki huszonevesen az:) Csak gondoltam hogy ilyet, valaki olyan irna csak akinek nincs resze szexben vagy valami gondja van:)

Beletrafaltam egyebkent? Mert akkor elnezest kerek:)

2016. ápr. 23. 16:11
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!