Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak miért nézik meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nézik meg általában a lányok hátsóját? (Egy lány vagyok, aki nem érti)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokszor észreveszem, hogy engem is néznek, miután elhaladtam mellettük. A kérdésem az, hogy miért? Mármint férfi szemszögből, mi motivál titeket erre? Nem azért kérdezem, mert zavar, hanem jobban meg szeretném érteni a férfiakat.


Egyébként én is szoktam nézelődni, csak nem a lányokat nézem. Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 22. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Pasi szemszögből egyszerűen vonzó a látvány. Hasonló ahhoz mintha elvinném előtted a kedvenc kajád, gyönyörűen tálalva. Persze hogy megnézed, főleg ha éhes is vagy :D
2016. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert egy szép női fenék a legszebb dolog a világon
2016. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Magam sem értem miért is tetszik ez nekünk annyira, azt hiszem valami evolúciós oka van, de egyszerűen csak szép. Néha olyan mértékben tetszetős női hátsót látok, hogy szinte felizgulok bárhol, persze ha szép arc is van. Az viszont csalódás ha hátulról tetszik, viszont ha meglátom az arcát már nem annyira. :)
2016. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert szép. :)
2016. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

Ez m.a.r.h.a.s.á.g!!! Mondjuk azért mert a pasik a látványra i.z.g.u.l.n.a.k,míg a nők a leírt,elmondott dolgokra jobbára.Ezért épül a p.o.r.n.ó. ipar a látványra ahogy sosem fogod látni normális sz.e.x.n.é.l a lányt. 1 férfi számára 1 szép női p.o.p.s.i olyan mint ha te nagyon éhes lennél és elvinnék előtted a kedvenc kajád. Ha nem vonzana nem néznénk.Tegyük hozzá ti nők meg direkt rá is játszotok a full passzos cuccokkal. Aki nem nézi meg az vagy b.u.z.i,vagy i.m.p.o.t.e.n.s,vagy mind a kettő. Egészséges férfi megnéz 1 vonzó nőt.


https://www.youtube.com/watch?v=UkDhWd0W4Tw


Aki ilyen p.o.p.s.i.k.n.a.k nem néz utána az nem is pasi szerintem!!!

2016. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én a férfiakon az arcot nézem meg, a kezeket, az alkart, és ha feltűnően formás feneke van a srácnak, vagy nagyon szép a haja, akkor azt is. De így belegondolva bennem sem fogalmazódik meg semmi ezeket látva, csak annyi, hogy "Wow!" "Jó lenne közelebbről megismerni" vagy "Jó lenne hozzáérni egy lehetséges randi keretében".


Néha kompletten feldobja a napomat egy ilyen látvány. :) Szerintem nem különbözünk mi annyira. Mondjuk lehet, hogy csak a saját nevemben kellene beszélnem.

2016. ápr. 22. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Az erotika miatt. Elképzeljük milyen amikor fel-le lovaglás közben mozogsz a f@rkunkon. Semmi filozófia. Ez csak ennyi.

Így már érted?

2016. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es: csak a saját nevedben
2016. ápr. 22. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A fenék és a mell a két legvonzóbb erogénzóna, az arc a szimpátiánál fontos, de az is tekinthető 3.-nak. Ezek látványa a hormonok által pozitív érzésekként nyilvánulnak meg. Nyilván a szexualitás nagyobb öröm mint az evés vagy a zenehallgatás stb. Ezek után ki ne játszana el a gondolattal...?


Egyébként mit értessz szép hajon?

2016. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es: szép hajnak számít számomra a tiszta, ápolt, fényes. Mondjuk kb. ugyanez vonatkozik a többi testrészére az illető férfinak: ha koszos pl. a körme alatt az teljesen elveszi a kedvem (nem ha kerti munka után van mondjuk közvetlenül, mert az érthető: de ha randira jön úgy, akkor onnantól semmi esélye)
2016. ápr. 22. 21:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!