Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak miért nézik meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nézik meg általában a lányok hátsóját? (Egy lány vagyok, aki nem érti)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokszor észreveszem, hogy engem is néznek, miután elhaladtam mellettük. A kérdésem az, hogy miért? Mármint férfi szemszögből, mi motivál titeket erre? Nem azért kérdezem, mert zavar, hanem jobban meg szeretném érteni a férfiakat.


Egyébként én is szoktam nézelődni, csak nem a lányokat nézem. Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. ápr. 22. 19:54
1 2
 11/14 Noren1989 ***** válasza:
67%

No, egy-két apró dolog.

Mig közeledünk a csajokhoz, addig lehet szemből látni az arcát, kezeit, stb. Amennyiben már távolodunk, a haján, lábain, fenekén kivül semmit nem lehet megnézni, sőt, azt sem lehet feltűnően.

26/F

2016. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11-es: napszemcsi és bátorság arra, hogy megszólítsd :) Bakker, akik általában leszólítanak engem azok ilyen 2/10-es házas pasik, míg akik tetszenek azok túl félénkek, vagy rám sem néznek. Én is elég félénk vagyok, de dolgozom az ügyön
2016. ápr. 22. 23:16
 13/14 Noren1989 ***** válasza:
Nem akarok minden nőt leszólítani, aki megtetszik.
2016. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Noren1989: nyilván
2016. ápr. 22. 23:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!