Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pénisznövelés? Működik vajon?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisznövelés? Működik vajon? Támogatna valaki benne?

Figyelt kérdés

Kedves Férfiak, Fiúk!

Sok kétely és reménykedés van ebben a témában. Sok a hozzászólás, hogy úgyse használ, semmit sem ér, de közben ki se próbálják, csak "mindenki tudja, mindenki ezt mondja, akinek van esze nem hisz ebben stb.) arra gondoltam, hogy kipróbálok egy terméket és hetente írom az eredményeket, észrevételeket! Ki támogatna ebben az elképzelésemben?

Ha nem működik, akkor elismerem, hogy igaza van annak, aki azt mondja, hogy csak a pénzre hajtanak, és hogy ők megmondták stb.:)

Jobb eloszlatni a kételyeket nemde?:)

Remélem támogattok ebben az elképzelésemben!



2016. máj. 14. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
csinálj róla egy blogot és ha sokan olvassák még lehet vissza is jön az ára és nem kidobott pénz lesz :)
2016. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tamogatlak. Ha egy kicsit utana olcasnal a temanak lathatnad, hogy elismert orvosok vannak azon az allaspontot, hogy ezek a termekek nem hasznalnak. Nekem ennyi eleg. Ha neked nem akkor batran kiserletezz a kukiddal. Sok sikert!
2016. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak az idődet és a pénzedet vesztegeted. A pénisz mérete genetikailag kódolt. Születésed előtt eldöntött játszma volt. Vannak eszközök,tabletták amivel ideiglenesen ellehet érni hogy vastagabb legyen vagy hogy maximum 1 cm nagyobb. De ha kimarad a nyújtás vagy az adott potencianövelő hatása... utána minden vissza áll az eredeti állapotára.


Fogadd el amit dobott a gép.

2016. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es! Szerinted lenne értelme? S hol reklámozhatnám?

Kedves #2-es! A Te hozzászólásodat is köszönöm, orvosok is kipróbálták? Vagy csak rámondják, hogy nem működik? nem kötekedésnek szánom, ne érts félre! Csupán érdekel, mert a válaszod alapján úgy látom tájékozottabb vagy mint én, és örülök ha tudsz olyan érvet mondani, ami megdönthetetlen:) Mindkettőtöknek ment a zöld kéz!:)

2016. máj. 14. 16:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves #3-as! Neked is köszönöm a hozzászólásodat, megy a zöld neked is! miért ne lehetne befolyásolni? ha az ember impotens lehet, mert nem jut oda elég vér, akkor fordítva miért nem lehet? hogy több vér jut oda, ettől nagyobb lesz? vagy az impotencia is genetikai?:) Ne hurrogjatok le, csak kérdezek és megköszönöm ha választ adtok:)
2016. máj. 14. 16:57
 6/16 anonim ***** válasza:

3 as vagyok! Kérdező mekkora hogy ennyire aggódsz? Egy nagyobból még lehet nagyobbat csinálni vért izzadva évekig nyújtással. De ami alapból kicsi az az is marad.


Ha megvan a 15-16 cm az egy duci kedves nőnek bőven elég. Lehet normális kapcsolatod életed. A nagyképű csinos lányoknak az istenfaxa se elég szóval egy percig se bánkódj. Nekem 21 cm van de az se elég mert dugni akarnak de leinformálnak hogy csak egy csöves biztonsági őr vagyok nettó 160 ezerért és ugrik a kis álmuk hogy engem le lehet húzni és rögtön ki vagyok dobva a nagy farkam ellenére.

2016. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Remélem a bathmate-et próbálod ki.:D
2016. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

tablettát:) vagy te tudsz olyat ami működik?

Kedves #3-as! 12:(

2016. máj. 14. 17:16
 9/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Elvileg a bathmate működik. Egy faszi dokumentálta. Már csak az a kérdés, h elhiszed-e neki.
2016. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tablettára gondoltam, mert azok okozzák a legtöbb kételyt és adják a legtöbb kérdést
2016. máj. 14. 17:56
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!