Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pénisznövelés? Működik vajon?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisznövelés? Működik vajon? Támogatna valaki benne?

Figyelt kérdés

Kedves Férfiak, Fiúk!

Sok kétely és reménykedés van ebben a témában. Sok a hozzászólás, hogy úgyse használ, semmit sem ér, de közben ki se próbálják, csak "mindenki tudja, mindenki ezt mondja, akinek van esze nem hisz ebben stb.) arra gondoltam, hogy kipróbálok egy terméket és hetente írom az eredményeket, észrevételeket! Ki támogatna ebben az elképzelésemben?

Ha nem működik, akkor elismerem, hogy igaza van annak, aki azt mondja, hogy csak a pénzre hajtanak, és hogy ők megmondták stb.:)

Jobb eloszlatni a kételyeket nemde?:)

Remélem támogattok ebben az elképzelésemben!



2016. máj. 14. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tök feleslegesen csinálnád, külföldön már több százezer hozzászólásos fórumok vannak jelq tornákról, pumpákról, nyújtókról stb.

[link]

meglepő, de van ami működik.

2016. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ha kiprobalsz valamit ird meg nekem melyiket illetve kesobb hogy hasznalt e elore is koszi .:D enis gondolkozok ezen sokat
2016. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kedves #12-es!:) Ezt remélem támogatásnak vehetem:) Mindenképpen jelzem hogy mi történt:)
2016. máj. 14. 20:23
 14/16 anonim ***** válasza:
2016. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mik ezek a dilettáns cikkek jézusom. A zsírfeltöltést a vastagításra használják, és a saját zsírodra nem is reagálhat negatívan a szervezet, nem lökheti ki.
2016. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem csak a sok "hat" bosszant. Hathat, okozhat, előfordulhat, növekedhet, stb...

Teljes a káosz. P

Csak egy biztos. A méret fontos! Elélvez"het" a nő a kicsitől is, de nagytól tutira elélvez. A kicsitől le"het" orgazmusa, de a nagytól fog nagyot élvezni.

"Elhiszem", a statisztikát, de akkor miért van az, hogy nem találkoztam még olyan nővel, akinek ne lett volna dolga az enyémnél (16cm) nagyobbal?

Jók ezek a statisztikák, segítenek hazudni magunknak.

A pénz többet nyom a latba a nőknél. Persze erre is biztos van statisztika, amivel lehet cáfolni. :-)

Viszont! Kit érdekel, hogy mekkora a cerka? Ha a férfi képes elélvezni tőle, akkor tökéletes. A nőnek, ugyanaz a méret, és idő áll rendelkezésére, mint a férfinak. Hát tanulja meg jók kihasználni, amit kap!

A férfi nem a nők élvezetéért van! Nem kell nekik mindig megfelelni! Ha csak fele annyira önzők lennénk, mint ők, már nem is lenne gond a cerka mérete...

2016. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!