Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha van tinderetek, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van tinderetek, akkor mennyi ido alatt hany matchetek lett?

Figyelt kérdés
Azt is irjatok meg kerlek h N vagy F :)
2016. máj. 15. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát, a képeimtől függ. Sohase voltam ráizgulva, de tinder miatt csináltattam fotós ismimmel újakat, és azóta napi 1-2 összejön, persze ritka hogy dugás, vagy több legyen belőle.

24/F

2016. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Vidéken élek, egy hét alatt kb 20. 24/F
2016. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én áprilisban regisztráltam újra, de csak ilyen snapchatről lementett selfie-kkel. Az elején átlagosan napi 1-2 match volt, mostanra viszont elfogytak a közelben a lányok; mindig ugyanazokat adja ki (valakit már kb. hetedszer), és a matchek száma is csökkent.

A sikerességi ráta sem túl fényes: most találkozom majd a második lánnyal onnan. Ha belegondolok, hogy tavaly pár nap használat után rátaláltam az exemre, akkor még rosszabb a helyzet. :D


26/F

2016. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34 éves férfiként érdemes kipróbálnom? Ha túl sok a húszas évei elején járó vagy még fiatalabb nő, akkor felejtős...
2016. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Vidéki 150 ezres nagyvárosban élek. Ráadásul csak 22 éves vagyok, tehát 18-23 éves lányok között kereségelek csak. (Ha mondjuk 30 éves lennék akkor a 18-30 évesek között, tehát sokkal több nő jöhetne szóba.) Március végén vettem egy új telefont és arra gondoltam akkor azon már kipróbáltam a tindert is, tehát kb 6 hete van fent.


Ez idő alatt 147 matchem lett, ebből kb 110-120 a városból ahol lakom.


22/F

2016. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon ritkán jön össze, pedig a lányok többsége nem tart csúnya srácnak, de lehet a lakóhelyem miatt, Mordor szélén csak az orkok vannak.. :D (ők meg nem tindereznek :/)
2016. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

6:

Így van. Állíthatom én is a max. 150 km (vagy ilyesmi) távolságra a keresőt, de reálisan max. 20-30 km-re lévő lányok matchelnek csak vissza. Mondjuk jogos is, mert tényleg nem sok értelme lenne olyannal ismerkedni, aki túl messze lakik tőled.


Egy Budapesten lakó barátom mesélte, hogy BP-n a tinderről SOHA nem fogynak el a csajok. Órákat tölthetnél a jobbra-balra húzogatással mondjuk 40 km-es körzetet beállítva, de BP az, ahol annyian vannak hogy mindig van új :)

2016. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

3 hónap (jan-márc), 7 match, abból 1 bot, 1 beszélgetés, de az is befuccsolt :D Mindez Pesten úgy, hogy azért pörgettem a felhozatalt, igaz, inkább a visszafogottabb típusokat húztam jobbra.

Asszem ez így elég gyászos :D Majd nyár végén újabb képekkel talán újra megpróbálom.


24/F

2016. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

8:

Nem is értem ezt a részt. Én kb 10-ből 8-9 nőt jobbra húzok. Csak a tényleg csúnyákat és/vagy tényleg kövéreket húzom balra.

2016. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
9: Hú, hát már nem emlékszem, hogy milyen lehetett az arány, 10-ből kb mennyit hova húztam, de a 'divatosféléket', a nagyon alteros-fesztiválozósakat, a külföldieket, a kövéreket és a cigizőket biztos balra. Volt időszak, amikor sokat húztam jobbra, de volt, amikor alig. Talán 10-ből 4-6 mehetett jobbra átlagosan, szóval kb a fele.
2016. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!