Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha van tinderetek, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van tinderetek, akkor mennyi ido alatt hany matchetek lett?

Figyelt kérdés
Azt is irjatok meg kerlek h N vagy F :)
2016. máj. 15. 13:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19:

"Aktuális lenne még vajon a másik félnek egyáltalán?"

Ha az, akkor úgy is visszaír. Ha nem az, akkor pedig nem. De akkor meg már tényleg tökmindegy hogy matcheltünk-e korábban vagy sem és akkor én inkább a matchelést választom, minthogy egyáltalán ne is matcheljünk.


"jó lenne, ha megtisztelnénk a másikat annyival, hogy nem csak egy plusz statisztikai adatként kezeljük"

Számomra nem az a tisztelet jele vagy mércéje, hogy egy húspiaci oldalon most egyből írok valakinek vagy később. Ugyanennyi erővel már az is tiszteletlenség, ha egy időben akár csak egynél több emberrel beszélgetsz, ismerkedsz.


"azért hal el a beszélgetés"

A részemről sosem hal el beszélgetés. Azért írtam, hogy egyszerre maximum 4-5 emberrel beszélgetek, mert ennyivel még tudok foglalkozni, tudok nekik visszaírni. Többel nem tudok foglalkozni egyszerre.


"Én meg tudom tenni, hogy egyszerre egy lány felé fordítom a figyelmem"

Rendben, akkor te éld így az életedet ha így szereted csinálni. Én pedig nem így élem, mert nem így szeretném csinálni.


Ráadásul ne haragudj, de éppen azt írtad hogy nem is volt még az életedben olyan, hogy egyszerre több matched volt és több lánnyal kezdtél volna beszélgetni. Sőt, a valóságban sem volt olyan, hogy egyszerre egynél több lány lett volna a képben. Ez most olyan így, mintha a 90 éves ember arról beszélne, hogy ő milyen önmegtartóztató életet él, kerüli a szexet és ezzel dicsekedne. Hidd el, a pina megszédíti az embert és ha van miből válogatnia, akkor válogat is.

(Ezt úgy mondom, hogy 19 éves koromig szűz voltam és kamasz koromban én is eléggé úgy gondolkoztam a dolgokról, mint te most. Csak utána változtam meg.)

2016. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Használni használhatod így, csak éppen így értelmét veszti az egész rendszer. Persze ha férfiak százai állnak nálad szóba, akkor nem üt szíven a dolog, hogy ez a hozzáállás ellehetetleníti azok sikerét, akiknek nincs sok matchük.


És igen, amúgy több emberrel szimultán ismerkedni is tiszteletlenség. De aki jól néz ki, az mit is törődik ilyen régimódi fogalmakkal, hogy tisztelet, ugye...

2016. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Azt tudtam, hogy több a férfi felhasználó, de hogy ennyivel... Durva.


1200 matchből 2 tali leírhatatlanul rossz arány. A hiba az Ön készülékében van.

2016. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

22:

Én is férfi vagyok bakker, nem nő! :D


A tisztelet pedig mást jelent nekem, mint neked. Ennyi. Ne ilyen egyoldalúan lásd a világot. Én nem nézlek le azért mert olyan vagy amilyen, de ezt fordítva is elvárom. Na ez a tisztelet.

2016. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!