Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy csaljam le a strandra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csaljam le a strandra?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal és idén nyáron szeretnék elmenni vele a strandra. De ő hallani sem akar róla, mert nagyon szégyenlős. Amúgy szerintem semmi oka nem lehet panaszra mert jó alakja van, de ő nem képes megbékélni a nemi szervével. Nagyon erősen kilógnak a kisajkai. Számomra ez semmi problémát nem jelent, én teljesen oda vagyok érte, de mások előtt szégyenli. Ha pedig vizes lesz a bikini alsója akkor tagadhatatlanul látszik neki, hogy valami ott alul kilóg, ami másoknak nem. Számomra ez még izgató is, de őt nem érdekli, mert szerinte csak elfogult vagyok.


Van erre valami megoldás? Tudtok ajánlani praktikákat? Valami leszorító? Vagy nem tudom. Én már mindennel próbáltam győzködni de hajthatatlan.



2016. júl. 29. 23:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek. Ezt az egybe részest mondom neki, hogy próbáljuk meg.


Utolsó: A nudizásra soha az életben nem tudnám rávenni. Pedig lehet ugyanúgy hatna mintha a pókfóbiát pókokkal gyógyítanánk :)

2016. júl. 30. 10:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy dolog, ha szoknyás bikiniben megy..meg kit érdekel neki az tetszett olyat vett, másnak meg pl a tangás bugyi tetszik ezért olyat vesz.Nem sok mindenkit fogtok ismerni úgyse a strandon szóval úgyse láttok kb senkit újra.
2016. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

[link]


Vegyetek ilyen fürdőnadrágos rucit, ez nem olyan feltűnő, mint a szoknyás, sokaknak van ilyen. Nekem is hasonló van, én a narancsbőr miatt hordok ilyet!;)

2016. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a nadrágossal csak jobban felhivja a figyelmet.
2016. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy ezzel jobban felhívná a figyelmet, meg kicsit apácásnak tűnik nekem. Szép alakja van a páromnak és nagyon szép feneke, amit ez teljesen eltakarna.

Én azt hittem létezik valami olyan cucc, amit a bugyi vagy fürdőruha alá lehet felvenni és leszorítja az ajkakat. Nem túloztam mikor azt írtam nagyon kilógnak neki.

2016. júl. 30. 19:17
 16/16 anonim válasza:

Megertem, hogy kellemetlen helyzet meg csinos a barátnod, de most el akarod vinni strandra vagy az fog zavarni, hogy a nadragban nem latszik a feneke?

De amugy a szoknyas egyaltalan nem feltuno. Meg ha meg is nezik mit latnak? Maximum a feneket, de ha olyan azt se. Kulfodon is akarhol voltam, ott tok normalis az ilyen bikini, meg a rovidnadragos.

Szerintem sokkal cikibb ha a tampon zsinorja vagy a betet csatoloja latszik ki, nem az ha valaki rovid szoknyaba van. Sot az tok szexi is tud lenni. Ez meg elony is nemde?

2016. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!