Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert gondoljak sokan ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondoljak sokan ezt a baba puncirol?

Figyelt kérdés
Sokan azt gomdoljak h akinek baba puncija van annak nincs olyan "szopogatni való" kisajka mint akinek salátás.. Eloben lattam mar salatas puncit nem volt nagyobb az ő ajka mint az enyem csak viszont nekem.nem.log ki. Homlokos puncim van ilyen kis husos belul rozsaszin szep ajkakkal es nem.mondanam kicsinek annak ellenere h nem lóg ki. Sokszor latom h jajj akinek salatas azzal jobnam lehet jatszani meh stb miert? Azert mert kilog? Nem ertem 25L

2017. jan. 6. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

9-esnek!

Megegyszer leirom, a normalis vaginabol nem folyik ki semmi. Ugyanakkor vannak olyan vaginak, amelyeknek hosszabb/koverebb a kisajka, vagy a nagyajka szuletestol kezdve, de a kisajkak nem szabad kilogjanak, mert konnyebben elvaltozik a szinuk (feketes, lilas), bakteriumok/korokozok konnyebben tamadjak, sok no ilyenkor plasztikai mutetet ker ilyenkor, es eleg szepen megoldhato.

Ez olyan, mint peldaul sok ferfi gorbe penisszel szuletik, valakinek 2 mmilimeter szabad szemmel lathato elgorbultseg jon letre, az meg mondjuk szep, es nemis figyelnek ra, es van, akinek egy kifli alaku penisze lesz, ami nem normalis es eleg sok esetben mutik is. Nehogymar sok nonek tetszene a bumerang/kifli penisz, nemis beszelve arrol, hogy azzal nemis nagyon lehet behatolni a vaginaba.

Max., ha szerelmesek, elfogadjak ugy a parjukat.

2017. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

# 7


Egek, ennyi ostobaságot összehordani!!

2017. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#7-es, ennyi ésszel hogy lehet valakinek orvos asszisztens, te jó atya ég!!!!!!!!!! Meg hogy kilóg a méhük? Hát te soha életedben nem voltál még biológia órán...

Sok nő alapból kilógó ajkakkal születik (és nem szexeltek két pénisszel az anyaméhben) és ez teljesen normális, ettől ők még nem selejtek. És nem fog mindenki plasztikára rohanni, mert 1. kinek van arra pénze, 2. ez egy teljesen normális dolog.

2017. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak azt latom utolso, hogy eleg bunko vagy!Egy mondatot nem tudsz megfogalmazni, es ezt nem bilogiai oran tanitsak, hanem anatomia es nogyogyaszati oran! Mindent leirtam, vannak, akiknek a kisajkuk szuelteskor nagyobb, de az nem normalis, onnan nem kell kilogjon semmi! Ezert mutik is sokszor! Eleg jol elmagyaraztam, hogy mi miert tortenik, es ahogy leirtad, nicns ra penzed, hogy valtoztass rajta! Ez van!
2017. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 7


"Orvosi asszisztens."


Mint én asztrofizikus. xD

2017. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!