Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ilyen esetben megengednéd a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben megengednéd a barátnődnek, hogy megcsaljon?

Figyelt kérdés
Megengednéd neki, hogy lefeküdjön a kedvenc férfi énekesével ? Egyszeri alkalom lenne, egy külföldi énekesről van szó nevet direkt nem írok, de elég híres
2017. jan. 6. 21:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

És utána azzal vágsz fel a kocsmában, hogy "Képzeljétek, a csajom megcsalt Lagzi Lajcsival/Travoltával, de aztán mégis engem választott!"? :D


Én inkább azt szeretném megérteni a helyedben, és erről beszélgetnék a barátnőddel, hogy miért van igénye arra, hogy egy hírességgel kavarjon? Neki is csak olyan a farka, ráadásul sokkal nagyobb az esélye, hogy valami nemi betegséget összeszed, arról nem is beszélve, hogy mivel minden ujjára jut vagy 1000 hozzá hasonló, aki kapható rá, megtanulta jól semmibe venni a nőket, és eleve önző szerintem az ágyban. Az, hogy a zenéjében milyen romantikus, vagy mittomén, csak illúzió.


Ha ilyen igénye van a barátnődnek, akkor szerintem elég éretlen lehet, vagy valami más nem stimmel nála.


De az is kérdés, hogy nyitott kapcsolatban éltek, mert akkor tök mindegy, hogy hiresség, vagy a szomszéd Peti, viszont ez nem megcsalás.


Igaz, az sem megcsalás, ha előre bejelenti, hogy ezt meg fogja tenni. A megcsalás szerintem a félrelépés azon fajtája, amikor a partnert kijátsszák, tévedésbe ejtik. Itt van döntési lehetőséged.


De aztán mi van, ha a világ összes hírességével, celebjével is kavarni akar, mert erre gerjed?

Ez lehet nála valami szexuális bekattanás, de lehet egyfajta felvágás is, hogy ezzel hencegjen.


Én baromira nem szeretném az utóbbit hallgatni baráti társaságban visszahallani: A csajod tényleg lefeküdt Lagzi Lajcsival/Travoltával?

2017. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mindenki azon fanyalog, hogy szegény fickót megcsaláná a csaja. Oszt' mi van, ha a tyúk írta ki a kérdést, mert megkóstolná dzsásztinbíber kukiját?
2017. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ma 11:25

Egyáltalán nem fanyalgok, és függetlenül attól, hogy ki írta ki a kérdést, és se a kérdés, se a válaszom nem változna.

2017. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha nekem is szimpatikus a zenész akkor igen
2020. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!