Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, amikor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor, amikor az ember leánya még saját magával sem tud elélvezni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 14:48
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:

baj

légy türelmesebb,kreatívabb magaddal!!

2017. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem ismeri a saját testét.


23/L

2017. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kreatívabb? magyarul? ez mit jelent? légyszi, érthetően :D
2017. jan. 7. 14:53
 4/19 anonim ***** válasza:
Probálj meg több dolgot csinálni . találd fel magad hogy elélvezz probálkozz volt barátnömnek se nagyon sikerült elélvezni magától. de hajrá :) önkielégités a jó :D
2017. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 RRR ***** válasza:

izgasd magad máshol,máshogy is ..ne csak ahogy eddig


simogasd magad végig,hogy hol van még erogén pontod és azt is izgasd

2017. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkozol, mivel?
2017. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát régóta próbálkozom. sose simogatnám magamat. ilyen agyprónóra talán lesz valami, de szinte szárazon egyébként se könnyű, csak mindig megpróbálom, hátha sikerül, ha mit tudom én megujjazom magam. ha bármit feldugnék feltehetőleg vérezni kezdenék, már próbáltam régebben többször is, de mindig véreztem.
2017. jan. 7. 15:00
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalataim szerint a masztihoz igenis fontosak a körülmények. Megfelelő hőmérséklet legyen a szobában (masztihoz szerintem a 28 fok a legjobb), olyan illatok, amiket szeretsz, annyi fény, amennyiben jól érzed magad (például gyertyákkal világítva), stb. Továbbá legyen nyugalom a környezetedben, hogy senki se zavarhasson meg, és ha úgy esik jól, akár órákat is magadra tudj szánni.


Vetkőzz le meztelenre. Helyezkedj el kényelmesen az ágyadon félig ülő pozícióban. A fejedet is támaszd meg egy párnával, hogy kényelmesen el tudj lazulni és a tested egyik pontja se legyen megfeszülve.


Egyébként sokkal jobban tudsz koncentrálni az érzésre, ha a szemedet egy puha kendővel bekötöd, hogy ne láss.


Végül pedig ne az legyen a maszturbálás célja, hogy "ajj, élvezzek már el végre". Sokkal inkább arra törekedj, hogy a maszti minden percét kiélvezd. Szóval ne kapkodj, szánj időt magadra. Emellett pedig próbáld meg felfedezni a tested minden pontját, jöjj rá, hogy mi okoz neked jó érzést. Törekedj a változatosságra, ne minden alkalommal ugyanúgy masztizz.


23/F

2017. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
na jó, visszavonom a kérdést, ez nekem sok. bocsi. nem kell, hogy írjatok. én erre képtelen lennék, utolsó. ez időpocsékolás.
2017. jan. 7. 15:11
 10/19 anonim ***** válasza:
De akkor miért akarsz élvezni, ha nem akarsz érte tenni?
2017. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!