Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van olyankor, amikor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor, amikor az ember leánya még saját magával sem tud elélvezni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 14:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
gondoltam, egyszerűbb. azért akarok, mert nem megy, és kíváncsi lennék. azaz lettem volna XDD hagyjuk.
2017. jan. 7. 15:13
 12/19 anonim ***** válasza:

Bár ahogy én látom, neked túlságosan tabu a saját tested.


23/F

2017. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha egyszerűbbet szeretnél, akkor vegyél vibrátort.
2017. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
meg mindenki másé is. nekem ez a természetes. másnak meg nem, ezek szerint.
2017. jan. 7. 15:15
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez a szép az életben, hogy nem vagyunk egyformák. Ha te nem vágysz rá, akkor ne erőltesd.
2017. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, semmi baj én is ilyen vagyok! Nem hogy nem tudtam magam soha sehogyan sem kielégíteni, mégcsak nem is érdekel. Néha odanyúlok, "megnyomkodom" kicsit, aztán annyi. Egyszerűen nem érdekel, szerintem magamnak unalmas. Néha mondjuk pasival is szokott gond lenni, de azt egy idő után sikerül megoldani, vagy szükség esetén van síkosítóm...

#8 jól leírta, de én azt ha elkezdeném, szerintem 5 perc múlva aludnék :D

Rám is furcsán néznek ezért nők is férfiak is, de hát ez van, nem vagyunk egyformák. Nekem így is jó.

N

2017. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
férfival sose volt jó. nagyon nehéz belekezdenem is akár. élvezetről meg szó sem lehet jóformán. semennyire se tudom magam elengedni, még vaksötétben, ruhával a felsőtestemen sem.
2017. jan. 7. 16:50
 18/19 anonim ***** válasza:
fantáziádban azért csak van valami ami izgató valami kis apró titkos vágyak, vagy hasonló ;)
2017. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
van persze, mindenkinek van. csak ez is kevés ahhoz, hogy húde hatalmas orgazmusokat váltson ki belőlem.
2017. jan. 8. 14:08
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!