Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ránknyitott, nem merek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránknyitott, nem merek a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Édesapám véletlenül ránknyitott szex közben, hagyjuk azokat a válaszokat hogy miért nem zártuk be az ajtót (elfelejtettük), vagy miért nem kopogott (biztos elfelejtett). Nem merek napok óta a szemébe nézni, mit tehetnék?
2017. jan. 24. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Téged is így hoztak össze a szüleid. Gondolj erre, de komolyan. :D


Amúgy mit csináltatok éppen? :)

2017. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattak az apák akik írtak.
2017. jan. 24. 16:21
 13/14 anonim ***** válasza:

ma 16:13


Nem vagyok apa de tökre örülnék ha lenne egy lányom... Talán jobban mintha fiam lenne ... Fura mi? Alapból nem vagyok családcentrikus sem szóval nem ragaszkodom ahhoz se hogy egyáltalán legyen.

De abba gondolok bele hogy vajon azokat a lányokat akikkel dugtam azoknak az apjukat ugyanúgy sokkoltam ezekszerint mert mindegyik tudta hogy mikor este nem mentem haza akkor nem azért maradtam a lányoknál hogy átbeszèljük a relativitás elmèletet hanem azért hogy belemásszak a lányukba... És nem történt semmi nem nèztek rám csúnyán elfogadták hogy "igen a lányom van annyira jó nő hogy valaki farkalja" és ezt minden apának el kell fogadni és el is fogadja... Csak a lányok kombinálják túl


Amúgy meg tényleg vicces volt a szitu de azért befejeztük azt a felvonást ha már elkezdtük :D

2017. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A szex nem bűn, hanem az élet szerves, kihagyhatatlan, irtó fontos része!

Ne legyen már bűntudata egy 20 éves lánynak azért, mert ágyba bújt a szerelmével!

Egy szülő felelőssége, hogy a csemetéit időben felvilágosítsa a nemiséggel és annak következményeivel kapcsolatban!

Ha ezt kellő időben és kellő gondossággal megtette, akkor örüljön, hogy a gyermeke egészséges, szép, és megkívánták, boldoggá tették!

2017. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!