Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valószínűleg van egy fertőzése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg van egy fertőzésem. De a suli miatt nem tudok elmenni dokihoz. Szedek tabit, viszont igy hogy védekezzünk?

Figyelt kérdés
Mert most fog megjönni a havi. Szoval nem kezdhetem el a kezelést. (Canesten hüvelytablettát vettem) Csak ha ujra előjön. De addig használjunk óvszert? Mert ha nincs lekezelve, akkor átadhatom a partneremnek, és akkor visszakapom tőle. De legutóbb is hónapokkal ezelőtt voltak tünetek. Mit tehetünk ilyenkor?
2008. dec. 16. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Használjatok óvszert.De ki kéne vizsgáltatnod,az a tuti!:-)


Maszatka

2008. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Így van, használjatok gumit, viszont egy darabig még a szexet is mellőzném...
2008. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nincs kivizsgálva én is a szex nélküli életet javasolnám. Mert annak nincs értelme hogy oda vissza adogatjátok, vagy aztán vkinél még súlyosbodjon esetleg. Persze attól lehet bármi szex féle, de közvetlen nemi érintkezés ne. Menj minél előbb dokihoz! Hidd el ő is ezt fogja javasolni hogy addig bírjátok ki! Az egészségetekért mindent meg kell tenni! Pláne még te fiatal vagy! Nehogy aztán a gyerekvállalás rovására menjen!
2008. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, az egyértelmű, hogy míg megvannak a tünetek, addig nincs szex. De szerintetek akkor utána se legyen? Ha használunk gumit, akkor sem???
2008. dec. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!