Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki szeretném próbálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni a patentex hüvelykúpot (persze óvszerrel együtt). Ha 2 órán belül megismételjük az aktust (óvszerhasználattal) akkor is kell új kúpot felhelyezni? Vagy ez csak azokra vonatkozik, akik szimplán kúppal védekeznek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül muszáj, hisz az óvszer önmagában is jó védekezési forma :) De ha úgy érzitek magatokat biztonságban, akkor helyezd fel másodszorra is :)
2009. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

A betegtájékoztatóban ez áll:


Hogyan és mikor kell a Patentex oval hüvelykúp -ot használni?

1.A hüvelykúpot a nemi érintkezés előtt legalább tíz perccel helyezze a hüvelybe ujjnyi mélyre, akár egy tampont.

2. Ha a behelyezéstől számított 1 órán belül nem történik magömlés, javasolt egy új hüvelykúp behelyezése, noha a készítmény hatása 2 óráig megmarad.

3. Az aktus megismétlése előtt - az eltelt időtől függetlenül - mindig egy új hüvelykúpot kell behelyezni, majd várjon újra 10 percet.


azért kell még egyet felhelyezni, mert ha esetleg kilyukadna az óvszer, akkor az előző adag nem nyújt akkor védelmet.

2009. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de szerintem a pharmatex jobb (:
2009. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért jobb a pharmatex?? Bár mindegyikről sok rosszat és sok joot is olvastam...
2009. jan. 11. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

szia,én patentexet használok,óvszer nélkül,de nem engedem hogy belém menjen el.Ez a kúp habbá alakulés így mechanikailag jobban befedi a területet,a hüvelyben suzerintem,mint a szimpla krém pl.Pharmatex.Tehát nagyobb területen eloszlik,viszont az tény hogy jobban folyik mint a pharmatex.Engem a pharmatex csípett,a patentex nem csíp.

Na de a válasz: szerintem helyezz fel új kúpot mert mi van tényleg ha vmi gixer van a gumival,eleélvez de esetleg kilyukad,akkor legyen ott a kúp is!Bár megjegyzem,én 7 évig védekeztem ilyen dupla módon és sosem volt semmi baj eddig!Lekopogom...

2009. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki mindkettőt. én pharamtex hüvelytablettát használok, de engem szerencsére nem csíp, úgyhogy én maradtam ennél, aztán majd ha elfogy, lehet hogy kipróbálom a patantexet. pharmatexben van ugye tabletta,kúp,krém,tampon, és ismertebb is ,mint a patentex.
2009. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltuk. De soha többet, az tuti...Folyt, túl csúszós lettem tőle, és ami a legrosszabb, h rosszullettem... :s
2009. jan. 15. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!