Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vicces vagy kínos óvszervásárl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces vagy kínos óvszervásárlási sztorik?

Figyelt kérdés
Esetleg az első óvszervásárlás?
2010. dec. 11. 09:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

:)

ez a két utolsó sztori is jó volt! :)

2010. dec. 11. 18:02
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Exem 23 éves, és a mai napig nem mer gumit venni a boltban, mert ciki...szrintem ez nagyon vicces...
2010. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Legelső próbálkozásra kis pisis tizenévesen ráadásul lányként sikerült egy olyan boltban próbálkoznom a vásárlással, ahol a kasszánál kellett kérni.

Persze megkérdezték melyiket és fogalmam sem volt, nagyon kedves eladó kipakolt az összes fajtából. Mire sikerült nagy zavaromban választanom egyet már egy hatalmas sor nevetgélt mögöttem.

Így utólag vicces akkor inkább kínos volt.

2011. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer sikosítót vettem a boltban, erre elkérték a személyim...nem értettem de megmutattam, bár nem vágom, a 18 év alatti csajoknál ezek szerint előírás hogy olyan nedvesek mint a tenger ?? :DD 24/F
2011. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Mi a barátnőimmel alapból nem óvszert mentünk venni, hanem csak suli után vettünk magunknak kaját meg innivalót. Mire a pénztárhoz értünk, az eladó megkérdezte hogy kérünk-e óvszert. Először nem értettük tisztán, de majd a végén mondtuk h na jó, erre belepakolt a kosárba vagy 12 doboz óvszert mondván, hogy neki úgyis csak a terhére lenne...:) És mivel barátnőméknek boltjuk van, gondolta visszamehetnénk kérni még, hogy eladhassa. Visszafelé jövet már 5 karton óvszerrel, azaz 720 db-bal mentünk haza :D Én egész úton röhögtem. de valószínűleg azért sózta ránk az eladó, mert már a hónapban lejártak, de akkor is vicces volt a szituáció :)
2011. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Egyszer a dm-ben történt, hogy vettem egy csomagot. Eladó rám néz, csalódottan, szinte könyörögve, és megkérdezi: "Csak ennyi lesz?" Én meg visszakérdeztem, hogy miért, mit vegyek még... Így elmondva nem annyira vicces, de én akkor két hétig röhögtem... :-P

20/L

2011. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!