Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a Pharmatex hüvelykúp maró érzést vált ki? Akkor is véd a terhesség ellen? Később "hozzászokik" a szervezet és elmúlik az égés?

Figyelt kérdés
A férjemet és engem is mindig éget, ha reakcióba lép az ondóval. Állítólag ritka az ilyen mellékhatás, de már nem tudunk hogyan védekezni: a gumira allergiás vagyok, a latexmentes óvszer egy kisebb vagyon (nem is szeretjük), a spirált nem bírja a méhem, szoptatás alatt is alkalmazható gyógyszert a cisztáim miatt nem szedhetek. Ha ez a módszer is csődöt mond, akkor no szex... :( Esetleg van valami más kúp, tabletta vagy krém, ami más olyannak is bevált, akit a Pharmatex csípett?
2011. jan. 20. 13:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De nem akarom elköttetni magamat, mert később még szeretnénk újabb babát.
2011. jan. 20. 14:13
 12/18 anonim ***** válasza:
Mikor szültél?
2011. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
25 vagyok és fél éve szültem. Hetente többször szeretkezünk.
2011. jan. 20. 14:16
 14/18 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nem.Naná hogy nem, csak azért leírtam hogy tudd :)
2011. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

próbáltad a pesszáriumot? Az egy olyan gumi-sapka szerűség, amit aktus előtt a méhszájadra kell felhelyezni.

A nőgyógyásznál kell mondani, ő megnézi, hogy milyen méret kell neked.

20/L

2011. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Most fogok egy olyan kérdést feltenni, hogy hol lehet kapni pesszáriumot. Már 5 gyógyszertárban voltam és mindenhol azt mondták, évek óta nem kapni. :(
2011. jan. 24. 14:01
 17/18 anonim ***** válasza:

Voltál nőgyógyásznál, ő írta fel?? Én voltam az aki javasolta, de amúgy nem tudom, hogy megy ez, és engem is érdekelne!

Majd írd meg légyszi, hogy hogyan sikerült találnod!

2011. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem kell felírni. A nődokim nem tud róla semmit, azt mondta, érdeklődjek a gyógyszertárakban, ahol utána is néztek, de a gyógyszertárba szállítók kerek perec megmondták, hogy 2-3 éve nem lehet kapni Magyarországon se pesszáriumot, se méhszájsapkát, egyedül a Pharmafutárral lehet hozatni külföldről - persze egy vagyonért.
2011. febr. 15. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!