Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan csináljam? Elrontottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Elrontottam a szedést!

Figyelt kérdés
8ik napon elkezdtem szedni a gyógyszert 4 napig szedtem és elutaztam otthon hagytam a gyógyszert.Ugye 6napot kihagytam és most megjött.Arra gondoltam hogy elkezdek egy új levelet a mai napon és végig szedem a 21 szemet.Lehet így valami bajom tőle?És ha igy szedném védene?
2011. máj. 4. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
az ilyen kérdések megválaszolására van a nőgyógyásznak telefonszáma.
2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen rosszul csináltad, most már várd meg míg megjön a rendes menszeszed.

Egyrészt ki mondta neked ezt a baromságot, hogy bármikor el lehet kezdeni (akár a 8. napon is???) A ciklus 1-5 napján kell kezdeni, ha lemaradtál róla, akkor meg kell várni köv menszeszt.

Nem cukorka, hogy csak úgy simán otthon hagyd...


Igen lehet így bajod és kb semmit sem védene az első levél, ha most megint lekezdenéd. Szépen várd meg a menszeszed és akkor kezdd el és próbáld meg nem elfelejteni bevenni....

2011. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 4 hónapja szedem a gyógyszert!És menzesz után a 8ik napon kell bevenni az levél első szemét.
2011. máj. 4. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:

"8ik napon elkezdtem szedni a gyógyszert"


Akkor próbálj már meg úgy fogalmazni, hogy ez ki is derüljön...

2011. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban már ne kezd el szedni, nem fog védeni.

A következő menszesznél kezd el egy új levelet.

Máskor figyelj jobban. Én az erszénybe tartom, az úgy is mindig nálam van.

És amíg nem véd a gyógyszer, használjatok gumit!

2011. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!