Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy vegyem rá az édesanyámat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá az édesanyámat hogy gyógyszert irassunk nekem?

Figyelt kérdés
17 éves elmúltam és már több mint 4 hónapja van barátom!Már párszor lefeküdtem vele!De elégé félek hogy véletlenül kiszakad a gumi és teherbe esek!Azóta még jobban tartok ettől mióta barátnőmmel megtörtént az hogy kiszakadt náluk a gumi.Próbáltam már célozgatni anyánal a gyógyszer iratásról!Mondtam neki hogy egyik barátnőm már gyógyszert szed és még nincs is 17 (márciusban lesz).Erre anya azt mondta hogy ő nem engedné hogy ilyen fiatalon gyógyszert szedjen!:S Légyszi segítsetek!
2008. febr. 24. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

probálj meg vele beszélni de szerintem nem fog belemenni.

de ugy tudom 18 éves korodban már irnak fel gyogyszert nem kell szülő hozzá ugy értem.

addig meg probáljátok ugy csinálni hogy gumi legyen de ettöl függetlenül ne benned élvezzen el, igy ha kiis szakad a gumi akkor a sperma nem beléd kerül igy nagyon kevés az esély h terhes legyél.

2008. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

mondd meg neki, hogy jól van akkor fizesd az abortuszt, ha az egészségesebb

talán erre beijedXD

2008. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
ja meg meséld el neki is a barátnőd történetét is, akinek elszakadt az óvszere és terhes lett
2008. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el nőgyógyászhoz és írasd ki, ki fogja írni a neked megfelelő alacsony hormontartalmút, ugy tudom,nem kell szülői beleegyezés, sőt orvosi titok tartás miatt el se mondhatja...egy vizsgálat se árt, legalább azon is túl leszel...bár rettenetesnek fog tűnni, visszaemlékezve én nagyon féltem ,és nem volt valami kellemes...de sajn egy szexuális életet élő nőnek mennie kell évente legalább egyszer...rákszűrés stb...vigyázz magadra
2008. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

nyugodtan elmehetsz és irathatsz magadnak gyogyszert. nem kel félni a nődokitol komolyan! én 15 vagyok és egyedül voltam nődokinál ugy h anyám nem tud rola nyugodtan irass gyogyszert még ha ynud nem is tud rola.

vagy ha mindenképp szeretnéd h beleegyezzen akkor mond meg neki h te ezt szeretenéd már elég érettnek érzed magad hozzá ez a te döntésed a te tested

sok sikrt

2008. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!A 3. válaszadónak: elmeséltem hogy mi történt a barátnőmmel de nem nagyon mondott rá semmit!:S Nődokihoz pedig elégé félek elmenni egyedül, hogy irassak magamnak gyógyszert és ha fel is írna nekem, azt valamiből fizetni is kellenne...
2008. febr. 25. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dokihoz mehetnél a barátoddal vagy egy jó barátnőddel is. Nem kell ahhoz anyuka. A gyógyszer árába meg beszállhatna a párod. Végülis őt is véded az apává válástól, nem csak magadat.
2008. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen avasd bele a dologba! Hidd el nem jó az, hogy titkolózol előtte, mert csak elrontja a kapcsolatotokat! Én mielőtt felírattam volna, odaálltam elé, és elmondtam neki, hogy szeretnék szedni fog. gátlót, mert komoly barátom van és a gumit nem tartom megbízhatónak! Örült, hogy elmondtam neki és nem hazudoztam, büszke volt az ő "felnőtt lányára"! Odaállsz elé és tájékoztatod, nem engedélyt kérsz!!! Mondd meg neki, hogy te akkor is szedni fogod, ha ő nem egyezik bele! Ennyi!
2008. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell anyukád ahhoz, hogy irass tabit, a nőgyógyász felírja. De megértem, hogy az engedélyét szeretnéd kapni. Én is szóltam annó anyunak, nem örült, de nem tiltotta. Szerintem akkor is sokkal biztonságosabb a tabi, mint az óvszer. Meséld el anyudnak, hogy ez a lebiztosabb módszer, nagyon kicsi a hormontartalma, sok pozitív hatása van, bármikor abbahagyható, elkezdhető, nem okoz bajt , és sokkal jobb, mint az esemény utáni. nem fekszel le mindig mással, állandó parnered van, segítse, hogy nyugodtabb legyél, mert gondolom ő sem örülne egy unokának!

sok sikert.)

2008. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!