Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tulajdonképp mitől függ, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképp mitől függ, hogy az orvos melyik fog. Gátló tabit írja fel? Életvitelbeli dolgokat néz -dohányzás, evési szokások? -, vagy mit? Ld. Tovább!

Figyelt kérdés
Akarok menni most már dokihoz tablettáért, de várnom kell szabad időpontig... melyiknek milyen mellékhatása volt nálatok -ha volt-? Melyik mennyibe kerül és hány havi?
2011. júl. 14. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az szerint ír a doki, hogy melyik gyártó szponzorálja, kitől kap több ajándékot!
2011. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb doki az alapján, hogy a legtöbb nőnek mi válik be. Pl. ha a páciensei közül soknak beválik Lindynette, akkor mindenkinek azt írja...

De normálisabb orvos elvileg "hormonális alkat" alapján. Legalábbis nekem a dokim ezt mondta. Ciklusodból tud következtetést levonni pl. Meg az alkatodból is.

Sokan azt hiszik, hogy vérvétel alapján dönt, de ez nem gaz:) Ott csak májfunkciót néznek.

2011. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első, igaz


apám orvos, noha nem nőgyógyász, és tom h mükszik ez. A nagyobb gyógyszercégek megállapodást kötnek MINDEN egyes orvossal, h az ő gyógyszereiket írja fel, cserébe szponzorálják, kiküldik külföldre kongresszusokra, ajánlják betegeknek... Aki nem köt velük megállapodást, az elég rövi időn belül távozik az egészségügyből.

2011. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg dolgoztam orvos mellett, akihez jöttek sorba a látogatók, mindenkit kedvesen meghallgatott, és azt írja, amit jónak lát.

Pl ugyanazon hatóanyagú antibiotikumból sem mindig ugyanazon cégét írja...


De pl. 3x volt gyógyszerváltásom, egyszer Sheringes, egyszer Organonos, és egyszer Bayeros gyógyszert kaptam....

2011. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21:51

Jó is volna, ha így lenne, de sajnos nincs így. Azt a gyógyszert írják fel, amelyik gyártójától több """ajándékot""" kapnak.

2011. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kor és alkat alapján írta fel. Azt mondta, hogy vékony testalkatú vagyok és fiatal, és ezért a Jangee fogamzásgátlót írta fel. Ha rosszat írok, bocsi, nekem ő ezt mondta. Amúgy a Jangee 3 hava adagja 6200 Ft körül van. És nálam semmilyen mellékhatása nem volt. Remélem tudtam segíteni.
2011. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!