Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány nap/hét szedés után véd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap/hét szedés után véd a fogamzásgátló? Most kezdeném el szedni. Mennyi idő után lehet gumi nélkül csinálni? :D

Figyelt kérdés
Szeretném ha olyan álaszolna aki tényleg tudja nem csak tippelget..Mert neten is elég eltérő válaszok vannak :)
2011. szept. 11. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a gyógyszertől (is) függ, de általában 10-14 nap után már teljes védelmet nyújt. a legjobb ötlet az volna, ha felhívnád a nőgyógyászt, aki felírta a gyógyszert, és megkérdeznéd.
2011. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 krvua ***** válasza:
84%

ne a netet nézd! olvassad el a betegtájékoztatót!

szerinted azért van benne hogy kevésbé zörögjön a dobozban?

2011. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan igaza van annak, aki előttem szólt. Oda van írva annak a mocsok bogyónak a rohadt papírjára, hogy KONKRÉTAN az a bogyó hogyan hat. Miért nem lehet azt elolvasni???? Ha meg már eldobtad a papírt, a neten is meg lehet ezeket a tájékoztatókat találni ilyen online patikaoldalakon... De aki ezt nem képes felelősségteljesen kezelni, annyira sem, hogy ELOLVASSA, az miért akar gumi nélkül szexelni? (vagy egyáltalán)

Nem akarok nagyon bunkónak tűnni, csak kiakaszt a lustaságból/figyelmetlenségből/butaságból? fakadó felelőtlenség.

2011. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krvua ***** válasza:
69%
azért ha igazam van remélem felpontozol....
2011. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kaptál tőlem egy pipát, sőt más kérdéseknél is, elég legyen:P
2011. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Az egy dolog h a betegtájékoztatót nem olvassa el... de hogy mikor ott van az orvosnál, felíratja az elsőt és ilyenek nem jutnak eszébe, h meg kéne kérdezni??? Vagy ha valamiben nem biztos őt felhívni??? Mert azt nyugodt szívvel ígérhetem h a doki TÉNYLEG tudja és ,,nem csak tippelget".
2011. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, látom rosszul fogalmaztam.. :D Még nemvoltam feliratni hanem a napokban megyek majd..Ha megvettem természetesen elolvasom.. :) Csak a barátommal most mérlegeljük a fogamzásgátlási módszereket. :D
2011. szept. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!