Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvos tud felírni fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvos tud felírni fogamzásgátló gyógyszert ha kilukad a gumi? Vagy csak nőgyógyászhoz lehet elmenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Te is úgy élsz nemi életet, hogy gőzöd sincs az egészről. Egyszerűen fogalmazok. Ha dugtatok, de kilyukadt a gumi, akkor ott már nem segít a fogamzásgátló. Eseményutáni tabletta az, ami megszakítja az esetleges terhességet, azaz megöli az esetleges gyereketeket.
2011. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Miért segítetek ilyen szerencsétlen idiótáknak??? Oldja meg, ha ennyi ésszel még szabadlábon van!! Tudod drága, ha nem vagy 18, hagyd el ezt a fórumot!!! Ha pedig már elmúltál 18, akkor szégyelld magad, hogy ennyire vagy csak képben a szexualitással!!
2011. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:

"megöli az esetleges gyereketeket" ekkora butaságot még itt is ritkán írnak...az esemény utáni tabletta a beágyazódást gátolja meg, ezért csak 72 órán belül hatásos.


kérdező: nőgyógyász írhatja fel alapesetben, de mivel most hétvége van, elképzelhető, hogy felírja az ügyeletes orvos, nehogy kifuss az időből.


szóval sipirc, mert az elsőt lehetőleg 24 órán belül be kell venni.

2011. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem írja fel semmiféle ügyeletes háziorvos, csak és kizárólag nőgyógyász - nőgyógyászati ügyelet is létezik
2011. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
én hallottam olyanról, hogy ügyeletes felírta (mivel a legközelebbi nőgyógyászati ügyelet kb. 50 km-re volt, hétvégén meg a közlekedés is elég pocsék). sőt, olyat is hallottam, hogy gyógyszerész kiadta úgy, hogy hétfőn uribecsületszóra hozza a delikvens a receptet.
2011. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kedves napietus.blog.hu!


Akkor neked sem egészen tiszta. Normál esetben a beágyazódás 6-7 nappal a megtermékenyülés után történik. Tehát a beágyazódás megakadályozása azt jelenti, hogy megakadályozzuk a néhány perces/órás/napos emberke továbbfejlődését. Vagyis megöljük. Ez akkor is így van, ha sokak számára nem jó hallani.

2011. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az esemény utáni tablettára gondoltam,nah....csak tegnap fáradt voltam.És most nincs nőm,csak kérdeztem :D
2011. szept. 18. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!