Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 éves kor alatt hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves kor alatt hogy lehet fogazásgátlót iratni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ,hogy 18 éves kor alatt ,hogy lehet fogamzásgátlót íratni, pontosan mi a menete? Kell-e hozzá szülő? Válaszaitokat előre is köszönöm :)


16/L


2011. okt. 19. 20:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Akkor mi?? (ennyi évesen)
2011. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
most nem értem h mi a gondod.. ennyi évesen pl. gumi a legjobb.
2011. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
én is 11 évesen mentsrualtam de tablettát mégis csak 18 utan kezdtem szedni. az más dolog ha ilyen ciszták miatt kell, de ezt nem emlitetted. a kérdezőnek nincs ilyen gondja, ugyh nem kell feleslegesen tömnie magát ilyesmikkel.
2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
Oda mész anyádhoz és megkéred hogy írjon neked
2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ja persze.. Bármikor elszakadhat,aztán meg jöhet az esemény utáni.. Az aztán sokkal jobb...
2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
Beszélj úgy anyáddal, hogy 1. mondatod hogy hallgason végig 2. hogy ne kiabáljon:D
2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
gumi és pharmatex.. nem szakad az olyan konnyen. de egy 16 éves még akkor is fiatal a tablettához. amugy is, ahogy csak lehet, kerülni kell. egyrészt mert az orvosok nem vizsgálnak ki rendesen, másrészt meg mert lehetnek olyan mellkéhatásai h ihajj.. én is szedtem, az a legjobb, ez tény de nem ebben a korban. ha véletlenul nem beszélek 1 jó orvossal, akkor sose derul ki h trombozishajlamom van, onnan sok fejfájás.. semmi se 1oo %
2011. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Dehogynem.. Idén 2szer fordult elő..
2011. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
a gumit is lehet más dolgokkal kombinalni.
2011. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

ma 21:24


Az, hogy 11 évesen menstruáltál, még nem azt jelenti, hogy megfelelő érettségű szervekkel rendelkeztél. Ha nem lettek volna cisztáim, akkor is váltottam volna a tablettára (komoly kapcsolat+gumin lévő síkosító allergia), és szabadott is volna, mert volt annyira érett a szervezetem. Ha a kérdező elmenne a nőgyógyászhoz (ami amúgy is esedékes lenne, ha nemi életet él...), akkor kiderülne szabad-e neki szedni, vagy éretlenek még a szervei hozzá. De ezt így a gép előtt mi nem tudjuk eldönteni, és nem kell olyan butaságokkal tömni a fejét, hogy akkor majd biztosan sosem lehet gyereke...

2011. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!