Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap meg jött a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap meg jött a menstruációm és lefeküdtünk pont a barátommal és már az aktus vége fele jártunk mikor megjött elszakadt a gumi és belém élvezett. Kifolyik a menstruációmmal? Csak az a baj h már nincs meg. Kell 72órás tabletta. Sürgős

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 07:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy-két nap múlva írja : "Jön a pici Juli" !
2011. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 OldszatyorHand válasza:
53%

Hogy a faszomba tudtátok elszaggatni a gumit?

Eddigi pályafutásom allatt nekem sosem sikerült"-"

vagyy nejlont hûzzot a faszára??!!

îgy érthetõ lenneee

2013. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Endy1 válasza:

Kedves Kérdező!

Ha így esett akkor lehetséges hogy,volt a méhfalnyákban beágyazódott petesejt amely megtermékenyült ilyenkor a zigóta védelmében a szervezet leállítja a ciklus további részét.Érdemes felkeresni egy kollégát aki pontos diagnózist fog felállítani az ön jelenlegi állapotáról. Az ilyen esetek elkerülése érdekében javaslom a hüvely öblítő tablettát melyet langyos test meleg vízben kell feloldani és,azzal kiöblíteni a hüvelyt mert a folyadék megakadályozza a megtermékenyítését a beágyazódott petesejtnek és,életképtelenné teszi a hím ivar sejteket.

Bármely gyógyszertárban kapható recept nélkül a hüvelyöblítő és,hozzá a tabletta.

2014. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Bocsánat, ez kicsit offtopic lesz. OldszatyorHand-nek szól:


Simán el tud szakadni a gumi egy hosszabb és intenzívebb együttlétnél. Nekem többször is sikerült, de csak egy adott márkával, amit pont a legjobbnak és legbiztonságosabbnak hirdetnek (és nem is a legolcsóbb). Egy idő után leszoktam arról a márkájúról és váltottam. Nekem annyiban volt mindig szerencsém, hogy még a vége előtt elszakadt (nyilván csere és folytat).

2023. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!