Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2012. januárjától tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012. januárjától tényleg betiltották az abortuszt Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen, és a nyelvtan oktatás-t is.
2012. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

én nem hallottam ilyesmiről, de ez nagy baromság lenne, mert ha valakinek meghal a méhében a baba, akkor azt valahogy ki kell szedni, nem? (persze, be lehet indítani a szülést mindenféle injekcióval, de az abortusszal könnyebb lenne).


Vagy lehet, hogy csak az olyan abortuszt tiltották be, amikor az élő embriót szedik ki?


Én erről ne hallottam, de ez hülyeség lenne

2012. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem tiltották be, ti kis jogtudósok.
2012. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, milyen nyelvtani hibát találtatok a kérdésben...
2012. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországon nem, ismétlem NEM tilos a mesterséges terhességmegszakítás. Olvassátok már el az erre vonatkozó jogszabályokat, és ne a rémhírterjesztőktől tájékozódjatok. Szánalom a köbön.
2012. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Birtokos jelzős szerkezetnél az évszám után nem kell pont. (mellesleg nem én voltam az előbb, aki belekötött)
2012. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elnézést,hogy pontot tettem a szám után, bár én nem érzem ezt olyasfajta hibának, ami annyira nagy probléma volna. Ma is tanultam valamit!

Nem akartam senkit megriasztani, csak nem találtam az interneten egyértelmű választ a kérdésre. Köszönöm a válaszaitokat!

2012. jan. 9. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Szigorítást, díj emelést tervezgetnek, mert csak úgy a terhesség megszakítást, és itt nem az orvosilag indokolt esetekről beszélünk, hanem a 16vokésterhesabramegyek jellegűekről beszélünk. Ha a terhesség elhal és nem indul meg a spontán vetélés, a méh magától nem ürül ki, azt missed aborationnak hívják, és orvosilag indokolt beavatkozás.

Sajna gyorsan nő az un fogamzásgátlós abok száma, nem csak itt, és erre akarnak megszorításokat. De illegalitásba tenni még nem fogják.

2012. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-mert csak úgy részre...
2012. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!