Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dalia fogamzásgátlót írt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalia fogamzásgátlót írt fel nekem a nőgyógyászom, Valakinek valami tapasztalat vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:51
 1/4 anonim válasza:
0%
Üssed be a keresődbe Házipatika. hu Gyógyszerkereső.
2012. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia :)


Nekem kb egy hete írta az orvos.6900 ft,de mivel nem volt a gyógyszertárban,csak 1 levéllel,nem adtak hozzá betegtájékoztatót.Az orvos azt mondta,hogy nagyon jó,alacsony a hormontartalma.Ez a legújabb!!Sajnos én sem találtam itt a neten semmit hozzá.Szerintem ha megvetted,azt már szedd be,és talán addig az internet is utoléri magát,a betegtájékoztatással.


Szia :)

2012. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amúgy olyan ritka,hogy a gyógyszertárban sincs,csak ha megrendelik!!!


Előző voltam :)

2012. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A Dalia-t nem mondanám a legújabb fogamzásgátlónak, mert az egy dolog, hogy most jött be vele a Zentiva nevű cég Magyarországra, de egy az egyben a Lindynette 20 generikuma. Vagyis ha összehasonlítod még árban is egyformák, vmi. 60 Ft különbséggel, de egyes patikákban felettéb olcsón adják (akció keretén belül) de a következő 3 havit mire kiváltod visszaugrik a rendes árra..na az lesz a becsapás. Így ha javasolhatok vmit, akkor jobb ha az eredeti Lindynette 20-at kezded el szedni, amivel már több 1000 nőnek van pozitív tapasztalata és megbízható, alacsony hormontartalmú készítmény. Remélem segítettem. :)
2012. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!