Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 napja voltam együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja voltam együtt a barátommal, ma kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Ugye nem történhetett baj, ha védekeztünk? Légyszi nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha védekeztetek akkor nemhiszem.
2009. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
óvszerrel védekeztetek?
2009. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, óvszerrel védekeztünk, de nem lyukadt ki, mert utána ellenőriztük...
2009. jún. 17. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs semmi baj. De ha nem tudsz megnyugodni csinálj egy tesztet és menj biztosra. Szerintem kizárt, hogy gond lenne. Csak izgulsz és azért késik. Ezer oka lehet, de itt nincs szó terhességről. :)
2009. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor próbálj megnyugodni, mert ha tovább stresszeled magad, késni fog. ma kellett vna megjönni... :) nem para, nekem néha 2 hetet is késik, egyszerűen még változik a szervezet, ennyi.
2009. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor az együttlét befolyásolhatja a menzeszt, nyugi, meg fog jönni nagy valószínűséggel.
2009. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!