Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a modern fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a modern fogamzásgátló tabik nem hízlalnak sokan mégis miért számolnak be hízásról?

Figyelt kérdés

Sokan írják a hízást, mint mellékhatást, rövid idő alatt viszonylag nagy súlyokat. Gondolom manapság már mindenkinek modernet írnak fel. Tehát hol az igazság?

Ill olvastam több helyen, hogy vannak már olyan tabik, maik még a kis vízfelhalmozást is megakadályozzák. Melyek ezek?


2012. szept. 2. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A tabletta nagy étvágyat okozhat. Ha valaki nem állja meg, és eszik, mint a fene, akkor meghízik tőle.
2012. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tabinak sokfajta mellekhatasa van, mivel a hormonhaztartasra van hatassal egyesek meghiznak, mig masok pl. lefogynak tole. Testverem 65 kg es 166 cm volt mikor elkezdte szedni, azota 51 kg lett a tabi miatt.
2012. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is fogytam tőle,majd kijött rajtam az,hogy állandóan fájt a fejem,trombózist kaptam tőle majdnem,ha nem állok le vele magamtól!
2012. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én pont elégedett vagyok a súlyommal, de egy deka pluszra sincsen szükségem. Ezért nagyon meggondolom a tabletta szedését. Mindig azt hallom, hogy a modernek már nem hízlalnak, nem csökkentik a libidót, könnyű utána teherbe esni, de a neten meg olvasni a sok ellenpéldát.

Pedig nem sajnálnám rá a pénzt, mármint egy drágára.

2012. szept. 2. 13:38
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Orvosok ezt mondják, hogy menjen nekik a pénz :D

Nekem 1 és negyed év után úgy lecsökkent a libidóm, hogy feküdtem a párom mellett és kb. semmit se éreztem... szörnyű volt...letettem...azóta mintha felszabadultam volna

Tudom sok embernek meg semmi problémája nincs vele :D

2012. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kiújult tőle a depresszióm, sírógörcseim voltak, az állandó folyást már meg sem említem...

Mióta abbahagytam, jobb a helyzet.

2012. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert akinek nincs baja tőle, az előszeretettel mondja azt, hogy "csak az hízik tőle, aki zabál".


Azt is mondják, hogy nem nehezíti a teherbeesést, de a tapasztalatok mégis mások...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en fogytam amig szedtem.. aztan visszajött vmennyi.. hat na, ez van, igyekszek leadni:D most is fogytam vmennyit allitolag:)
2012. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!