Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességi tesztek csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi tesztek csak reggel mutatják ki a terhességet, este (pl most) nem?

Figyelt kérdés
újfajta romed teszt (3 db-os)
2013. jan. 6. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Reggel biztosabb.. de ha az vagy kimutatja most is
2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

akkor megcsináljam most szted?


jajj most látom csak, nem biztos h jó csoportba írtam :/

2013. jan. 6. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:

vannak olyan terhességi tesztek amik bármilyen időpontban képesek kimutatni.

viszont a reggeli mérés a legpontosabb, nem véletlen ajánlják, hogy reggel kellene megnézni.


csináld úgy ahogy annak a tesztnek a tájékoztatójában írják

2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
reggel azért jobb, mert egész éjjel gyűlik a húgy a húgyhólyagban. de ha most megcsinálnád, lehet, hogy csak 1 órányi termék lenne benne
2013. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát úgy 6 óta nem voltam pisilni... :D
2013. jan. 6. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mennyi idős terhes vagy. ha még nagyon korai szakaszban vagy (kb most kéne menstruálnod),akkor valószínűbb, hogy csak a reggeliből mutatna pontos eredményt. ezek a tesztek a hcg szint alapján mutatják h terhes vagy-e és a hcg éjszaka jobban felhalmozódik, ezért a reggeli első pisiből szokták csinálni a tesztet.
2013. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igazából 1,5 éve fogamzásgátlót szedek, tehát elvileg nem lehetek terhes, csak mostanában kevesebb a vérzésem, és fájdogál a hasam

jövő héten megyek nőgyógyászhoz (hátha gyulladásom van, vagy ilyesmi) de előtte gondoltam csinálok egy tesztet, nehogy ott lepődjek meg először :)

2013. jan. 6. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


:)

Ajánlom figyelmedbe a 11-es választ.

2013. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, tudom, hogy tabi mellett is lehetséges a terhesség

ha úgy számolom, hogy utoljára 1 hete voltunk együtt a párommal (nem bennem ment el), akkor kicsi rá az esély

legutoljára kb 1 hónapja ment el bennem, tehát elvileg 2-3 hetes terhes lehetnék, este teszteltem és negatív lett :)

én egyébként gyulladásra gyanakodom, mert néha néha szurkál, néha kicsit tompán fájdogál a hasam, de semmi egyéb

a tabit rendszeresen szedem

2013. jan. 7. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!