Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciát szedek és tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciát szedek és tegnap elgurult az 1. levél utolsó szeme, kerestem égen földön de sehol sem találtam, lehet baj?

Figyelt kérdés
Ma(csütörtök) kezdődik az szünet első napja.Az első levél alatt gumival szexeltem a barátommal,viszont nem vagyok otthon és nincs nálam a 2. levél hogy pótoljam.Szerintetek kell valamilyen kiegészítő védekezés majd a 2. levél 1. szemétől? (A szünet alatt nem fogunk szexelni).

2013. jan. 25. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az óvszer hatásos védekezés. Gyerekszületést akadályoz generációk óta. :)
2013. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell védekezés, de a következő levés első szemét a hetedik napon vedd be. Szóval egy nappal azelőtt hogy kellett volna ha minden szemet beveszel, és hét napot vársz.
2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elgurult a gyógyszered? :D
2013. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Utolsónak pedig üzenem hogy hahaha :D

2013. jan. 25. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!