Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Légyszi nyugtassatok meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi nyugtassatok meg, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Két napja volt peteérésem, és ma sexeltünk barátommal. Elején végig óvszerrel védekeztünk, majd elélvezett, utána szájjal kielégitettem. Kb eltelt egy óra, és újra szexeltünk 2-3 percig (óvszer nélkül). Tudom, hogy hülyeség volt, soha nem engedtem még ezt, most se kellett volna. Volt már valaki így???

2013. ápr. 26. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

persze. sokan. egy részük a lányoknak teherbe esett, a többi megúszta :D

Legyen szép napod! :)

2013. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hatosikreid lesznek, ezt buktad. Hülye kérdésre hülye válasz esete..
2013. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de
2013. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el és nem is érdekel mi történt, de te kérted, hogy nyugtassunk meg. Nem vagy terhes. Most így már jobb?
2013. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pár nap mulva menj el patikába vegyél egy tesztet kb 500 ft és használd utasítsnak megfelelően.. aztán imádkozz hogy negativ legyen mert védekezés nélküli szexnél peteérés ide vagy oda bizony bejöhet a terhesség... (és nem, a majd kiveszem mielőtt... az nem védekezés)
2013. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen hülyeséget csinálsz, miért, MIÉRT nem vagy képes nőgyógyászhoz menni és 72órás tablettát feliratni? Már késő, és jó esélyed van teherbeesni. 12 nap múlva vehetsz tesztet, azért drukkolok, hogy negatív legyen, meg jó tanulság a jövőre!
2013. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik nem lekezelőek! Soha nem vétettem még ekkora hibát, úgy gondolom mindenkivel előfordul. Terhességi teszt meglesz, csak reméltem, hogy valaki ír ide, hogy neki is volt ilyen parája, de végül nem lett semmi.
2013. ápr. 26. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába is írna, mert tényleg jó esélyed van rá :S
2013. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordul hogy hibázik, de a következményeket vállalni kell...
2013. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!