Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan irathatok fel fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irathatok fel fogamzásgátlót és mennyiért?

Figyelt kérdés
szóval..engem az érdekelne, hogy legfeljebb hány havi adag fogamzásgátlót irathatok fel egyszerre, és saccper mennyibe kerül egyhavi adag? illetőleg még két kérdés, hogy gyógyszerfeliratáskor feltétlenül számolnom kell-e egy vizsgálattal, vagy nem muszáj? És hogy szüzen is el lehet-e menni nőgyógyászhoz, és ez esetben miből áll a vizsgálat?
2013. júl. 9. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy minek fogamzásgátló? /most ezt nem piszkálásként/


Egyébként ha az vagy akkor nem fog megvizsgálni. Max. ránéz, hogy nincs e véletlen valamilyen fertőzésed. /ami látszik/

2013. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy havi 2-3 ezer,nem tudom mennyit lehet fel íratni egyszerre, én eddig max 3 havit írattam.Ha nem vizsgál meg akkor menj is át másik orvoshoz, nagyon fontos a vizsgálat,hogy kizárjon olyan betegségeket amik miatt lehet,hogy egyébként nem is szedhetnél fogamzásgátlót,stb. szüzen is mehetsz,ha szólsz,hogy az vagy, nagyon óvatos lesz,olyat is halottam,hogy valakitől csak vért vettek ilyenkor és később végeztek rajta nagyobb vizsgálatot.Remélem tudtam segíteni :)
2013. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 belbolyhocska ***** válasza:

Elmész nőgyógyászhoz, ő beutal laborba (vérvétel, vizeletvizsgálat). A papírokkal visszamész hozzá, és ez alapján felír egy fogamzásgátlót. Hivatalosan.. De lehet, hogy hasra üt és felír valamilyet.

Először egy havit ír fel (kb. 3000ft), utána szedheted a 3 havit (8000-9000ft). Változó az ára, attól függ milyet ír fel, de ekörül mozog.

Én a helyedbe elsőre inkább gumit használnék.

2013. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
amíg szűz vagy, nincs értelme a fogamzásgátlónak, mert csak a hormonháztartásod kavarja meg. várd meg amíg állandó partnered lesz. de amúgy 5-10 ezer között mozog 3 havi adag ára, legfeljebb félévi adagot írhatnak fel (kiállítás időpontjától számítva 3 hónapon belül ki kell váltani).
2013. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

elsőnek mondom: gondoltam biztosra megyek már az elsőnél is...nyilván nem azért akartam feliratni, mert gyógyszerfüggésem van..

na de amúgy is, az utolsó kérdést csak kiváncsiságból tettem fel. valójában már egy kis ideje nem vagyok szűz, igazából eddig még csak egyszer csináltuk a barátommal..és arra gondoltunk talán biztonságosabb lenne az első után elmenni nőgyógyászhoz...az igazság az hogy elég zárkózott vagyok, félek az egyszerű háziorvostól is, ahogy a nőgyógyászati vizsgálattól is már előre parázok..egyszerűen csak abban reménykedtem hogy elsőre megúszom a vizsgálatot...de gondolom ez butaság

2013. júl. 9. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!