Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az óvszer!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az óvszer! Lehet ebből baba? :S

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal, védekeztünk is mielőtt valaki oltogatni kezd. Szóval az óvszer bennem marad, mikor kihuzta a péniszét :S nagyon óvatosan szedtük ki, a barátom szerint nem folyt ki, de én a biztonság kedvéért fogtam egy zsepit megtörölgettem, sőt fel is dugtam és bent is körbetörölgettem magam. Lehetek terhes? feleslegesen nem szeretnék esemény utánira költeni.
2009. okt. 18. 20:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
ha gumival védekeztek akkor a péniszt úgy kell kihúzni a hüvelyből hogy közben a tövéhez hozzá kell fogni az óvszert, nem hiszem el hogy ezt nem tudja az aki ezt használja...
2009. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Már ne hari, de az eseméyn utáni 5-6000 ft, az abortusz meg 28000 ft, a gyereknevelés meg több millió. Na akkor melyik éri meg jobban? Amúgy lehetsz terhes, mivel sperma kerülhetett a hüvelyedbe.
2009. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha a pasidnak és neked röntgen szemei vannak, netán uv-lámpa volt a közeletekben és láttátok, hogy nincs a hüvelyedben sperma, csak akkor vagy biztonságban. Elég egyetlen csepp a megtermékenyítéshez. Ha a gumi széle kint volt, akkor nem juthat ki sperma. Ha benned volt az is, akkor bizony jó esélyed van egy babára, akárhanyadik napján is voltál a ciklusnak, mivel bármikor teherbe lehet esni. Moshatod, törölheted magad akárhogy, akkorra már késő lehet. A barátnőm is hiába mosogatta magát, ma már 5 éves a kislányuk.
2009. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Lehet mégsem vagyok hülye,hogy mindig megfogom a gumi végét a szerszám tövénél,mikor kihúzom...
2009. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%

el sem hiszem mennyi felelőtlen válaszoló van... egyszer esnétek teherbe mert BUTÁK vagytok, és nemtörődöm. aki elég érett a szexre, az arra is legyen elég érett, hogy védekezni tudjon hatékonyan! (nem a kérdezőt szidom, ilyen megeshet akárkivel). csak amiket itt mondtok neki, inkább fogjátok be. és igen, inkább borítsa fel az egész ciklusát, minthogy beüssön a baj. arról nem is beszélve, hogy peteérést akármilyen belső hatás okozhat (öröm, bánat, stressz), szóval a peteérés kiszámításában bízni ezért kockázatos..

de akármit kérdezhetsz itt, ha nem akarsz venni eseményutánit, úgysem fogsz. a sok csirke meg mondja a saját BUTASÁGÁT.

2009. okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg az a csirke, aki nem ismeri a női ciklust. Érdekes módon minden egészségügyis azt javasolta, hogy ne vegyen be tablettát. Nyilván nem véletlen...Szerinted, ha spontán peteérés állna fenn, akkor a méhnyálkahártyája mindig alkalmas??? Nem véletlenül akkor van peteérés, amikor és menstruáció sem véletlenül van akkor amikor., Nameg alap dolog, hogy ha valami kint van, az nem bent van. Beszéljetek olyanokkal, akik tanultak anatómiát, élettant, genetikát, sejtbiológiát és társait, mielőtt feleslegesen teletömködtök gyógyszerrel más embereket.
2009. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
gyökerek. :) puszi a gyerekeitekre, akik szintén ilyen hülyék lesztek mint ti. már most sajnálom őket. :D
2009. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
a párommal nemrég ugyanígy jártunk. Nem lett semmi baj, és sztem nem is lehet mivel az óvszereken van olyan hogy spermazsák és ha benned is marad a gumi, de azonnal kiszedtétek akkor nem folyhatott ki belőle...
2009. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát ez az. én is ezt próbáltam volna megmagyarázni de a sok gyógyszerfüggő egyből leszavazott. 10-18 22:10 voltam
2009. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
utolsó én felpontoztalak:) nah gyógyszert nem vettem be... mensi napja előtt 2-3 nappal tesztelek az már ad eredményt igaz? akkor megtudom h van e miért aggódnom, ha nincs legalább az idegesség miatt nem fog késni.
2009. okt. 22. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!