Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az óvszer!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az óvszer! Lehet ebből baba? :S

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal, védekeztünk is mielőtt valaki oltogatni kezd. Szóval az óvszer bennem marad, mikor kihuzta a péniszét :S nagyon óvatosan szedtük ki, a barátom szerint nem folyt ki, de én a biztonság kedvéért fogtam egy zsepit megtörölgettem, sőt fel is dugtam és bent is körbetörölgettem magam. Lehetek terhes? feleslegesen nem szeretnék esemény utánira költeni.
2009. okt. 18. 20:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Semmi gond utolsó, engem is lepontoztak, de nem szabad vele foglalkozni, a kérdezőnek több esze volt, mint a válaszadók nagy százalékának és nem vett be gyógyszert :):)Én is felpontoztam mindenkit, aki gyógyszer ellen szavazott, aki gyógyszer mellett, őket nem pontoztam, velük ellentétben, akik ha ellenkező érvet hallottak, lepontozták azt. Menstruáció első napján tesztelj leghamarabb (feltéve, ha nem jön meg:) )az mutat valós eredményt. :)
2009. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
rendben, és köszönöm a válaszotokat! :) Majd irok mi lett:)
2009. okt. 22. 20:52
 23/24 A kérdező kommentje:
nah ma reggel megjött:) köszönöm mindenkinek a válaszokat, főként azoknak akik azt véleményezték hogy nem kell gyógyszer:)
2009. okt. 27. 11:49
 24/24 anonim ***** válasza:
Azóta helyzet? :D
2019. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!