Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Együtt voltam a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam a barátommal körülbelül 5 percig, de nem védekeztünk. Megjött, de mégsem vagyok benne biztos, hogy nem vagyok terhes. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Ez volt szombaton hajnalba. Hétfőn el akartunk menni 3 napos tabiért, de megjött, így nem mentünk. Ma viszont alig van vérzésem, pedig elég sok szokott lenni. Mi történhetett?
2008. júl. 1. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha megjött akkor valószínűtlen, de nem ártottatok volna a 3 napossal, mert kárt nem tesz benned, de legalább megnyugtató biztonságot ad, ha nem késő és van még egy napod akkor írasd fel!
2008. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Mi az hogy kárt nem tesz benned?! Ez nem olyasmi, hogy na, bekapok egyet a biztonság kedvéért. Nem véletlenül csak orvos írhatja fel! Nagyon nagy hormonadagot tartalmaz; egy havi fogamzásgátlásra elegendő mennyiséget. Teljesen összezavarhatja a szervezetet. Ezt tényleg csak vészhelyzet esetén szabad alkalmazni.


Kedves kérdező! Azt mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy terhes lettél-e; de az esedékes menstruáció előtt néhány nappal nagyon csekély az esély rá. Főleg ha nem élvezett el a barátod (bár ez nem derül ki).

A menstruáció zavarát a terhességen kívül sok dolog okozhatja: stressz, felfázás, stb.

2008. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem vagy terhes. Mensi előtt pár nappal kicsi a valószínűsége a baba megfoganásának... főleg ha a barátod el sem ment. De ha igen, akkor is kicsi az esély. Sokminden miatt kevesebb lehet a vérzésed. Ne aggodj. És szerintem sem kell a sürgősségi tabi, azzal csak rosszat tennél most a szervezetednek.
2008. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Lehet azért kevés a mensid mert sokat stresszeled magad a terhességgel kapcsolatban,menj el dokihoz 2 hét múlva ő megtudja mondani hogy terhes vagy e,így legalább még időben kiderülne, de szerintem nem vagy az,bár volt már aki így esett teherbe!És ha már orvosnál jársz írass fel fogamzásgátlót vagy ha azt nem akarsz szedni akkor ott a régi bevált módszer az óvszer!!Legközelebb meg tessék védekezni,ha csak nem tervezitek a babát, megspórolnád magadnak az idegeskedést,bár fiúknál alapvető dolognak kéne lenni a védekezésnek,de egy lánynak még inkább,nem a párod szülne hanem te!Nem értem a mai fiatalokat a farkukat tudják mire és hova való,de eszük nincs hogy hogyan kell használni!
2008. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok. :)

Amúgy tényleg nem szokásunk óvszer nélkül, mindig védekezünk, de ez most egy "próba" volt. Tudom, nem lehet ilyet csinálni, ilyen felelőtlenül, de ezentúl vigyázunk. :)

Mégegyszer köszönöm

2008. júl. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!