Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót irassak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót irassak fel?

Figyelt kérdés

Főleg azért kellene, hogy ne tartson 6-7 napig, ne legyen ennyire erős mint most, és ne kísérje 3 napos gyomorgörcs:S

Tudom, hogy egyénfüggő h hízok e tőle, de azt se kéne...

És ne legyen a legdrágább!

Vmi ötlet, tapasztalat?

19/L


2009. okt. 31. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezt nem te döntöd el. Majd a doki megvizsgál és ő megállapítja, hogy milyen gyógyszer jó neked. Lehet jó a legolcsóbb is, de van akinek azt nem bírja a szervezete.

Majd a doki megmondja.

2009. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

1. Amit az első írt.

2. Én is azt hittem, hogy hú de jó, a fogamzásgátlótól majd a 7 napos ciklusom 3 napos lesz és ne is fogok görcsölni, de hát egy nagy sz*rt. Ez is ember függő és hát nálam sajnos nem jött be.

2009. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

CSak azért,akarsz hormon tartalmú gyógyszert, hogy rövidebb legyen a ciklusod? ez butaság

A gyógyszerkiválasztás nem igazán kivánságműsor( legalábbis nem annak kéne lennie)

2009. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
ezt te nyudogtan eldöntheted, olvasgatsz a neten fórumokat és amit jónak tartassz azzal odaméza dokihoz és azt mondod hogy mit gondol erről a gyógyszerről mert te szeretnéd ezt szedni és azt fogja felírni. a hízást előre nem lehet tudni és minden tabi drága amiben nem egy lórúgásnyi hormon van, szerintem nem ezen kell spórolni, inkább egy ezressel kerüljön többe de kevesebb legyen a mellékhatás. egyébként bármit fogsz szedni kevesebb lesz a vérzés meg a görcs.
2009. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg személyreszabottan kéne a dokinak megállapítania hogy kinek milyen gyógyszer a legmegfelelőbb
2009. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak kicsit tájékozódni szerettem volna, mert tesómat is megkérdezte milyet írjon.

Sajnos felénk az orvosok nem valami körültekintőek amikor megvizsgálnak, ezt már többen mondták..

A legfontosabb az lenne h ne görcsöljön a gyomrom:S

Köszi a válaszokat.

2009. nov. 1. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
A lindynettetől elhíztam, a többi dologra jó volt.
2009. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!