Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta mellet ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta mellet ez normális?

Figyelt kérdés

Kb 6-8 hónapja szedek tabit

1. Mirabella-t

2. Sensonette-t

Most pedig Lamna-t szedek, de ezzel nincs is baj, mert ugyanaz a hatóanyag van bennük. De nem a 2-3, hanem az 5. napon jön meg a havim. Ráadásul ilyen "darabok" jönnek belőlem... és "rendellenesen" fájnak a melleim... :// ez baj, vagy túlreagálom??

17/L


2013. nov. 2. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen rövid idő alatt miért szedtél már 3 fajta gyógyszert?

Amúgy amikor valakinek elég rendes vérdarabok szoktak ürülni vérzéskor, az miómára utalhat.

Ultrahangot csináltak mostanában?

És nem jó az sem, ha rendellenesen fájnak a melleid. Bár mi számít annak. Ha vérzés előtt egy pár napig esetleg érzel mellfeszülést, ami nem fájdalmas, akkor az még lehet normális velejáró is.

Ha azért szedtél ennyit, mert mindig valami negatív hatás, tünet előjött, akkor nem akarlak elkeseríteni, de lehet nem kéne fogamzásgátlót szedned, mert egyszerűen nem bírja a szervezeted.

Amúgy egy rendes kivizsgálás sem ártana szerintem, vérvétellel, ultrahanggal, esetleg hormonális vizsgálattal.

2013. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért szedtem ennyifélét, mert az aktuális gyógyszer hiánycikk volt a patikában, de mindegyiknek 75/20 mikrogramm a hatóanyagtartalma. Nem csináltak ultrahangot mostanában... Mióma...??O_O

Rendellenesen azt értem, hogy éppenhogy hozzáérek, és nagyon fáj, a párommal sem tudok együtt aludni, mert fél hogy fájdalmat okoz álmában...://

2013. nov. 2. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, hogy ugyanaz a hatóanyag, de azért mégis csak más-más gyógyszerekről beszélünk. És lehet hogy ez a sok váltogatás sem tesz jót.

Amúgy meg ilyen esetben mindig időben ki kell váltani a gyógyszert és ha éppen nincs az, akkor tudnak rendelni azt, amit szedni szoktál.

És szerintem érdemes lenne azért egy kivizsgálást csináltatni. Biztos ami biztos alapon.

2013. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!