Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baba?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve szedek fogamzásgátlót. Ciszta és erős görcsök miatt. 1 hónapja összejöttem egy sráccal. Okt. 26.-án elfelejtettem bevenni a levél utolsó szemét. Másnap bevettem, majd 7 nap szünetet tartottam. A menzeszem megjött rendesen. Tegnap lefeküdtem a barátommal először, gumi nélkül. Nem engedtem, hogy bennem menjen el. Lehet ebből bármi?Bezavarhat ez az 1 nap kihagyás?

2013. nov. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok,ön terhes!

Am neem.xD Nem valószínű,hogy lesz belőle bármi is.

2013. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kínából rendeled a fogamzásgátlót, hogy nem tudod elolvasni ami benne van?
2013. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam...azért kérdeztem, mert nem tudom, hogy jól tettem-e , hogy bevettem másnap és utána 7 nap szünet vagy sem....
2013. nov. 17. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes. Bevetted, megjött, majd megint elkezdted. Ha most sem hagytál ki egy szemet sem akkor biztos hogy nem vagy az, főleg hogy ha el sem ment benned. Legközelebb ha elfelejted bevenni 12 órán belül pótold. Akkor még véd, és nem leszel ilyen parában.
2013. nov. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megjött :)
2013. nov. 29. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!