Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőmmel pettingeltünk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel pettingeltünk és ráélveztem. Szerintetek lehet terhes?

Figyelt kérdés
Szerintem nem jutott ondó a hüvelyébe, mert élőbb letöröltük, majd hideg vízzel lemosta magáról és a hüvelyét is kimosta, illetve én is többször kezet mostam, mielőtt hozzá értem volna. A péniszem is lemostam alaposan hideg vízzel, de lehet, h a későbbiekben viszont hozzáérhetett a hüvelyéhez (szárazon). Úgy gondoltuk, nem lesz semmi gond, de este bejelentette, h feszítenek a mellei (amik korábban is csinálták) és igen rossz ciklusban volt.
2009. dec. 29. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM LEHET TERHES.

mellesleg ennyi idő után még nem is lehetnének terhességi tünetei basszus ne legyetek már hülyék.

nem lesz terhes. de ez még nagyon nem nektek való dolog...

2009. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Biztos hogy nem terhes.A többi véleményem inkább nem írom le...
2009. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora spermasecurity mellett nem lehet gond. Mondjuk a hüvely kimosása nem segítene semmit, ha mégis megesett volna a baj.
2009. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Off: -.- hülyeség határtalan, már megbocsáss, de a csajod egy **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************


On: nem

2009. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

előzőnek.

miért lenne egy ***** a csaja?

névtelenül nagy vagy...

2009. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
te jó isten:D
2009. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!