Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex helyi fogamzásgátlór...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex helyi fogamzásgátlóról vélemény?

Figyelt kérdés

az érdekelne mennyire megbízható.tudom hogy 100%-os védettséget semmi nem ad.

a nőgyógyászomat kérdeztem róla de azt mondta hogy nem ismeri...



2014. júl. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnél, akkor használd, egyébként nem ajánlom.

Hallottál már a Pharmatex baba kifejezésről? Mert létezik ilyen. Ugyanis rengetegen estek már teherbe Pharmatex mellett, ugyanis egyáltalán nem megbízható.

Én pont ezért soha nem is használtam vagy használnám.

Illetve akik az ismerősök közül használták, használat közben csípő érzésre panaszkodtak, tehát kényelmetlen volt a használata is. Meg ki kell percezni az együttlétet, hogy na, most akkor felhelyezik a kúpot és számolják, hogy mennyi idő után lehet csinálni. Míg a fogamzásgátlónál ilyen nincs, óvszernél meg az óvszerfelhúzás is nem több, mint 5 másodperc. Ennél meg perceket kell várni.

2014. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem hallottam még erről a kifejezésről...

de gondoltam hogy a nőgyógyászom azért mondta mert szerinte sem megbízható.mondjuk ha megbízhatóbb lenne biztos többen használnák mint a gumit vagy tablettát :)

2014. júl. 16. 11:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Megszakítás mellett szerintem egész jó. Én csak egy hónapig használtam, ennyi idő alatt nem lett semmi gond. De amúgy kb minden fogamzásgátlóra az van írva hogy teljesen biztonságos, pedig ez nem igaz. Ennek a betegtájékoztatója pedig külön felhívja a figyelmet hogy nem nyújt teljes védelmet, szóval tényleg jobb vele vigyázni.
2014. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi elhasználtunk egy doboz Pharmatex hüvelykúp, de szerencsére nem volt vele probléma. Érdemes megszakítással együtt alkalmazni, bár nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy nem kell hozzá megszakítás, de elég sok rosszat olvastam róla... Mi nem tapasztaltuk a csípő érzést, az egyetlen hátránya, hogy kicsit körülményes az alkalmazása, mert pl. a kúpnál 10 percet kell várni, és kicsit kellemetlen, amikor elkezd kifolyni.
2014. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én is használtam már nekem sem volt csípő érzés

de hosszú távon ezek szerint ti sem ajánljátok

2014. júl. 16. 12:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Számomra lelombozó az egész mechanizmusa, teljesen megváltoztatja a p.nciszaftot, ráadásul nekünk is összejött egy pharmatex baba. :) Azért szeretjük ám. Már a gyerkőcöt. Pharmatex soha többet.
2014. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igazából ha csak az lenne a gond...:D mármint az a 10 perc..azt az időt hasznossá lehet tenni szerintem :)

mindegy azt a következtetést vonom le hogy nem érdemes használni :)

2014. júl. 16. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Max kiegészítő védekezésnek jó. Volt rá panasz, hogy "csíp". Óvszer mellett sztem növeli a biztonságot, de lelombozó tud lenni a 10 perces várakozás is... azt valahogy értelmesen célszerű áthidalni... (pl egy Columbo rész elejének közös megtekintésével lehet nem ideális) :D :P


30F

2014. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát a Columbo engem jobban lelombozna mint az a 10 perc :D
2014. júl. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!