Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a baratomal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a baratomal megszakitasosan vedekeztunk, ugy hogy 2x ment el de nem bennem! Es utana vartunk kb. negyed orat utana ujra belemhatolt, de nem ment el bennem! ?

Figyelt kérdés

2015. máj. 23. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
kb. a mai tizedik ilyen kérdés. A megszakitás nem védekezés, hanem egy szerencsejáték. A szex közben termelődő előváladéktól is tízezrek estek már teherbe. A helyedben nyomnék egy esemény utánit, és miközben kihányod a beledet, gondold át, hogy nyúl vagy-e vagy ember, és utána eszerint helyezd a pinámat ide vagy oda.
2015. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tehát röviden, igen, minden bizonnyal lehetsz terhes. Kellemes napot!
2015. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez a megszaktításos dolog annak a tipikus esete, hogy akarunk is gyereket, meg nem is.
2015. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés, úgyhogy ne csúfold védekezésnek! Igen, lehetsz.
2015. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz!Viszont kib.aszott termékenynek kell lennie az egyénnek,ha előváladéktól is teherbe esik.Szóval kicsi rá az esély,de azért ne legyetek már felelőtlenek!Az óvszer olcsóbb,mint egy babakocsi vagy az abortusz!
2015. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Most mindenki előadja a "nagy" védekezőst pedig mindenki csinálta már így 😃
2015. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Kedves utolso.nem mindenki csinalta igy :) mert van akinek van annyi esze hogy ne csinaljon akkora hulyeseget.de latom neked nincs :)
2015. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én összességében vagy 3 évig éltem a megszakításos módszerrel, és soha nem származott belőle semmi bajom. de az én vagyok, lehet más elsőre is teherbeesik.
2015. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LazyJones ***** válasza:
63%
Az szerintem sokkal nagyobb baj, hogy két elmenés közt csak 15 perc telt el. Nem önmagában az a nagyobbik rizikó, hogy megszakításosan voltatok együtt, hanem az, hogy dupláztatok, így az első fröccs utáni cuccos még bőven benne maradt a szerkezetben!
2015. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz.


Ha van kedved, olvasd el itt a hozzászólásokat (páran osztottak meg személyes tapasztalatot):


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!