Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben muszáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben muszáj a sürgősségi fogamzásgátlás? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Barátommal naptár módszert használunk, úgy, hogy mielőtt elmenne, megszakítjuk, de most a ciklusom 18.napján belém élvezett a pillanat hevében!

Ráadásul észre se vette... Vagy csak titkolni akarta... Előbb felfedeztem a WC-n, hogy folyik belőlem valami - gyanús volt, tudom gusztustalan, de aggodalmamban megkóstoltam (előtte soha...), egészen enyhén sós íze volt, szóval biztos, hogy ondó!???????

Kötelező az esemény utáni tabletta?


2015. aug. 7. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány napos a ciklusod? A 18. nap már nem igazán veszélyes általában...

De most nem értem, a kritikus napokon alkalmaztok megszakítást? Mert az előváladéktól is teherbe lehet esni. Sem a megszakításos közösülés, sem a naptármódszer nem számít biztonságosnak, ezeket csak akkor érdemes alkalmazni, ha nem gond, ha jön a baba...

2015. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz gyereket? Ha nem, akkor nagyon gyorsan repüljél nőgyógyászhoz. Máskor meg talán védekezni kéne, mert sem a naptármódszer, sem a megszakítás nem védekezés. Ennyi eszetek lehetne.
2015. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ha nem akarsz gyereket vedd be.
2015. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A 18. nap már nem igazán veszélyes általában... "


Mennyire általában?

Egyes felmérések szerint a nők csak mintegy negyede rendelkezik 28 napos ciklussal. ~10 %-uk rövidebbel, a maradék pedig hosszabbal.

Az pedig hogy mi mennyire veszélyes, ciklushosszfüggő.


(Az átlag ~32 napos ciklusommal pont a 18. nap körüli akciónk volt a nyerő, abból született a kislányunk.)


Kérdező!

Semmi sem kötelező.

Viszont ha abortuszra mennél mindenképpen, akkor erősen ajánlott. Ahogy az is, hogy normális védekezési módra váltsatok!


Ha nem fér bele az életetekbe egy gyerek, akkor ez ugyanis sehogy sem (beleélvezés nélkül sem) elégséges.

2015. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szép pasid van,ha eltitkolja,hogy beléd élvezett...

Igen,kötelező az esemény utáni tabletta...

2015. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Még jó hogy kell! De a mai világban már minden helyen elmondják és mindenre rá van írva, meg a felvilágosító órákon is. Naptármódszer nem válik be, ezt már évek óta bizonyították!

Szóval csak abban az esetben nem kell ha gyereket akarsz! Én azért nem vállalnám be a rizikót a helyedben...

2015. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!