Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta mennyi ideig hat, nagyobb az esély terhességre? Többi lent

Figyelt kérdés

Nyugi nem azért kérdezem, hogy ezzel "védekezzünk".

Az történt, hogy tegnap, oktober 28-án kiszakadt az óvszer és a barátomcbelém élvezett. Erre 12 órán belül vettem be escapellet, de a helyzet azert érdekes mert elméletileg tegnap kellett volna megjönnie (egy app segitsegevel tartom szamon, nemtudom a pontos ciklushosszamat szoval altalaban csak megkozelitoleg pontos, par nap elteres szokott lenni) és nemtudom hogy ez mennyire befolyasolja a menstruániót hogyha ennyire közel estek egymashoz. Nagyobb az esély hogy terhes legyek?



2015. okt. 29. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes ha bevetted a gyogyszert. Ne aggodj. Ezek eleg nagy hormontartalmu ghyogyszerek sajnos. Teljesen felborithassa a hormonhaztartasod. Ezert nem johetett meg a menzeszed. Ne stresszelj ra mert az csak rosszabb lesz.
2015. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tegnap egy balszerencsés nap volt, nekünk is kiszakadt a gumi
2015. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A párommal egyszer tökre felelőtlenek voltunk. Leginkább èn... Orálisan kényeztettem. Elèlvezett. Annyira fel voltam izgulva, hogy kérés nélkül rápattantam a mèg meredező szerszámára. Utánaolvastam az eseményutáni tablettáknak. Az Escapellròl azt írták, hogy 120 órán belül feltétlen be kell venni. Mire eljutottam munka, suli ès pénzszűke mellett a rendelőbe, már kicsúsztam a 70 órából is. (Majdnem a 90. órában vettem be.) Beszedéstől 3 nappalra volt várhatö a menzeszem, szabályosan megjött, csakhogy az egész menstruációm alatt alig volt vérzésem. 10 nap elteltével elkezdtem csinálni a teszteket. Semmi. Nem estem teherbe. Nagyon nagy mákom volt. Tanulságos, mert rengeteg ideget megettem azidő alatt. Ez 5 hónapja volt, azóta is megörülök, ha megjön a havim...

24N

2015. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első:köszönöm

Második: remélem minden rendben van veletek.

Harmadik: szenencséses voltatok, énis nagyon megijedtem máskor is szakadt már ki gumi (pedig a durextől el lehetne várni ha mindent jól csinalunk hogy ne) de akkor nem ment el a barátom, most minden lezajlott a fejemben es meg mindig ott van az a kicsi felelem. 16 évesen nem hiányzik egy gyerek.:(

2015. okt. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!