Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély, hogy a gumin egy kis tűnyi luk van? Amit persze vizes próba nélkül nem lehet észrevenni.

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
NAgyon nagy, mivel az a hobbim a gyárszalagnál, hogy kilyukasztom az összeset.
2017. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 llorTllorT ***** válasza:
10%
minden esetre érdemes az összes óvszert vízespróba alá vetni.utána vissza göngyölgeted ,nincs azzal probléma.
2017. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

idióták...

csak hogy tudjátok, nem egy ilyen eset létezik! biztos pasik vagytok, azért nem veszitek komolyan a témát..

2017. jan. 24. 19:45
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Átérzem a problémát kérdező, én is szakadt gumiból szöktem meg, nem engedtem, hogy elpusztítsanak.
2017. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 llorTllorT ***** válasza:
13%
neem ,kisanyám .én minden nőmnek ezt tanácsolom.és dupla védekezés egy zoknit is húzok az a tuti biztos.
2017. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
rátok tényleg igaz a nevetek:))
2017. jan. 24. 19:48
 7/19 llorTllorT ***** válasza:
55%
na figyelj,ha idejössz megmutatom.kettőt is vízespróba alá vetünk.még belefér a munkaidőmben. na mit szólsz?
2017. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

3:

Igen, biztos azért nem veszem komolyan a témát mert nincs beleszólásom az abortuszba és ha a nő úgy dönt hogy megtartja (és engem meg nem, mert még arról is ő dönt), akkor 20 évig fizethetem a gyerektartást. Ellazázom itt, az 1 milliós fizetésemből úgy is akár 5-6 törvényen kívüli gyereknek tudnám küldeni a havi 100 ezres korrekt gyerektartást...


A kérdésedre válaszolva van rá esély. De arra is van esély, hogy holnap ha elmész otthonról akkor elüt a busz.

Ne azt kérdezd hogy "van-e rá esély". Mindenre van esély! A kérdés az hogy mekkora esély van rá.

Igen, van esély arra amit kérdezel. Meg arra is hogy összeomlik a ház ahol laksz és meghalsz a romok alatt. Vagy hogy holnap feltalálják a hidegfúziót és megoldódik az emberiség összes energiával kapcsolatos problémája.

2017. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A jós is mindig ezzel kezdi, miután elmondom a nevem, én meg utána csak perkálok, mert hát tudta hogy az a nevem miután elmondtam neki.


de tessék: állítólag a férfinak észre kell vennie, mert a legkisebb lyuknak is szakadás az eredménye, amikor felveszi, persze biztos van mágikus kivétel, szóval azt mondom igen csak kevés.

2017. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A guminak van egy olyan tulajdonsága, hogy ha egy kicsi lyuk keletkezik rajta, az nem marad kicsi, hanem tovább szakad. Ergo ha ilyen lenne, hamar észre vennéd.

Ha normális márkát veszel gyakorlatilag lehetetlen, hogy eleve lyukas legyen, mert mindet tesztelik.

Ha pedig jól használod, a szakadás esélye is nagyon minimális. 10 év alatt nekem mindössze két ilyen malőr fordult elő.

2017. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!